Zaczęło się od sfrustrowanego elektryka

Snickers Workwear - Polska

W roku 1975, szwedzki elektryk Matti Viio miał już dość swojej niepraktycznej odzieży roboczej. Kilkakrotnie sugerował co powinno być w niej zmienione, ale nikt nie słuchał jego opinii.

Matti ViioW końcu stracił cierpliwość: "Pewnego dnia wróciłem z pracy do domu i po prostu zaprojektowałem swoje własne ubranie do pracy. To była moja forma protestu wobec przemysłu odzieży roboczej. Chciałem pokazać, że my rzemieślnicy mamy swoją dumę, znamy swoje potrzeby i, tak jak każda inna grupa społeczna, oczekujemy szacunku".

Tak narodził się Snickers Workwear. Młody przedsiębiorca nie wiedział jeszcze, że właśnie rozpoczął rewolucję w produkcji odzieży roboczej, która spełnia spełnia wymagania rzemieślników w zakresie ponadprzeciętnego poziomu ochrony i funkcjonalności.

Do dziś Snickers Workwear działa wciąż w tym samym duchu.

Obecnie Snickers Workwear jest rozpoznawalną europejska marką wchodzącą w skład Hultafors Group. Daje to nam siłę i kapitał do dalszego wnoszenia innowacji do przemysłu odzieży roboczej. A w efekcie, do uczynienia dnia pracy łatwiejszym, bezpieczniejszym i bardziej produktywnym dla wszystkich ciężko pracujących rzemieślników w Europie.

Zapytaj nas