ProtecWork - odzież ochronna

Odzież chroniąca przed gorącem i płominiem została opracowana do ochrony podczas pracy w warunkach wysokiego ryzyka.

W celu zaoferowania najlepszej możliwej odzieży chroniącej przed gorącem i płomieniem Snickers Workwear przejęła wiodącą markę na na szwedzkim rynku mogącą poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i opracowywania odzieży roboczej dla sektora energetyki i kolejnictwa. Rezultatem jest nowa kolekcja, która oferuje ochronę przed wysoką temperaturą i płomieniem, doskonałą trwałość, komfort i ergonomiczny, nowoczesny krój.

Zobacz KATALOG PROTECWORK

Dowiedz się więcej STANDARDY OCHRONY

Wyświetl jako:

Katalog ProtecWork

Istnieje duża różnica między odzieżą roboczą a ochronną. Odzież robocza sprawia, że dzień pracy jest bardziej wygodny i wydajny, zapewniając przydatne schowki na narzędzia i akcesoria, a także ochronę przed zimnem i deszczem. Odzież ochronna z kolei chroni użytkownika przed poważnymi zagrożeniami, jak wysoka temperatura, płomienie, łuki elektryczne oraz niebezpieczne środki chemiczne, lub chroni produkt przed użytkownikiem.

Zapoznaj się z naszym katalogiem ProtecWork

Standardy ochrony

Środki ochrony indywidualnej powinny zapewniać ochronę przed różnymi zagrożeniami, jak wysoka temperatura, płomień, łuk elektryczny i środki chemiczne. Aby zagwarantować, że produkty spełniają wymogi konkretnych warunków pracy w zakresie ochrony, nasze wyroby są zgodne z odpowiednimi normami EN oraz ISO. Te europejskie (EN) i międzynarodowe (ISO) zharmonizowane normy regulują ogólne wzornictwo, materiały, właściwości, itd.

Dowiedz się więcej o standardach ochrony