Optymalne dopasowanie - kluczowy warunek komfortu pracy

Snickers Workwear - Polska

W Snickers Workwear wielką uwagę zwracamy na budowę człowieka. W efekcie tego każdy ubiór jest dobrze zaprojektowany względem ciała. Aby naprawdę docenić co to oznacza w rzeczywistości, zasadnicze znaczenie ma dobór właściwego rozmiaru.

WŁAŚCIWY ROZMIAR MA ZNACZENIE

Jessica Lindström, projektantka, wyjaśnia dlaczego właściwy rozmiar jest tak istotny:

Różnicję poczujesz od razu w dopasowaniu, komforcie i swobodzie przemieszczania się", mówi Jessica Lindström, projektant w Snickers Workwear. "Ale co ważniejsze, jest to kwestia bezpieczeństwa i ochrony. Jeśli spodnie nie mają odpowiedniego dopasowania, nakolanniki nie znajdą się we właściwej pozycji, aby chronić kolana. Dlatego w ofercie naszych spodni roboczych jest pięć różnych długości nogawek.” 

 Jedna z najszerszcyh gam rozmiarów w branży

Aby zapewnić użytkownikom optymalne dopasowanie, Snickers Workwear posiada jedną z najszerszych gam rozmiarów w branży, z 71 różnymi rozmiarami spodni. Nieważne czy ktoś ma krótkie, czy długie nogi, może być pewien że znajdzie spodnie, które na niego pasują. 

“Dziwię się, że tak wielu rzemieślników nie chce włożyć więcej wysiłku w ustalenie swojego dokładnego rozmiaru. Gdyby to zrobili zauważyliby od razu jak funkcjonalna może być ich odzież robocza ", mówi Jessica Lindström. "Weźmy na przykład nasze produkty o dopasowanym kroju. Jeśli masz idealnie dobrany rozmiar, wszystko - od wzmocnień do izolacji i wentylacji - znajduje się dokładnie we własciwym miejscu na ciele. To dlatego również większość naszych kurtek oferujemy w imponującym zakresie wielkości od XS do XXXL, nie mniej niż w trzech długościach ciała i ramion.” 

 Rozmiary spodni nowej generacji

W celu harmonizacji rozmiarów zgodnie ze standardowymi normami UE Snickers Workwear dostosowuje numerację wszystkich spodni nowych linii. W efekcie oznacza to przesunięcie numeracji o jeden rozmiar względem wcześniejszych serii produktów.

“Nasze wcześniejsze rozmiary były nieco większe. Teraz korygujemy numerację we wszystkich naszych nowych spodniach ", mówi Jessica Lindström. Jak można być pewnym wyboru odpowiedniego rozmiaru? "Jest to bardzo proste. Można skorzystać z naszego kalkulatora rozmiarów na snickersworkwear.com lub poprosić sprzedawcę w sklepie, aby pomógł zdjąć wymiary ciała i określił optymalny rozmiar. Ale najlepiej jest zawsze samemu przymierzyć spodnie”. 

Dobierz swój optymalny rozmiar

Mamy różne tabele rozmiarów dla naszych spodni serii 3. i 6. Wypróbuj nasz kalkulator rozmiarów, aby dobrać optymalny dla siebie. Pamiętaj jednak, że najlepiej jest zawsze przymierzyć spodnie przed zakupem.

Kalkulator rozmiarów Snickers Workwear

Zapytaj nas