Ochrona kolan

WYBIERZ WŁAŚCIWE NAKOLANNIKI DO OCHRONY SWOICH KOLAN

Klękasz tylko od czasu do czasu, czy zdarza Ci się pracować na kolanach przez wiele godzin? A może w ciągu dnia wielokrotnie klękasz i podnosisz się z kolan?

Wybierz nakolanniki najlepiej dostosowane do Twojego trybu pracy.

W przypadku ochrony kolan istnieje kilka różnych czynników, które należy uwzględnić. Pomożemy Ci wybrać właściwe nakolanniki wyjaśniając sposób w jaki powininny być dopasowane, ich właściwości względem rodzaju pracy, którą wykonujesz oraz ich cechy, które wpływają na poziom ochrony.

Dowiedz się więcej jakie nakolanniki wybrać, aby zapenić sobie optymalną ochronę.

Wyświetl produkty wg:

Wyświetl jako:

Zabezpiecz swoje kolana dzięki D3O Lite

Snickers Workwear jest liderem w opracowywaniu zaawansowanych technologicznie, certyfikowanych rozwiązań w zakresie niezawodnej ochrony kolan profesjonalnych rzemieślników.

Na podłogi - Kevlar®

Jesteś specjalistą od kładzenia podłóg? Jeśli tak, to docenisz nasze spodnie z nogawkami w systemie Twisted Leg™ i ze wzmocnieniami z materiału Kevlar® na kolanach.

Zaprojektowane dla maksymalnej ochrony kolan i komfortu pracy. Teraz możesz wjść na parkiet z przyjemnością!

3223 Spodnie Kevlar®

400 tygodni ciężkich testów

Nasza nowa generacja spodni roboczych przeszła przez prawdziwy poligon. W koncu spełniła oczekiwania szwedzkiego pracownika budowlanego Christian Isaksen'a. Nasze również.

Przeczytaj o początkach projektu 2013

Ochrona przy intensywnych pracach

Jeśli pracujesz wiele na kolanach, wielokrotnie klękając i wstając podczas dnia pracy, nakolanniki 9191 XTR D3O® dadzą Ci najlepszą możliwą ochronę.

Przeczytaj więcej o aktywnych nakolannikach!