Czas być "cool" w pracy

Snickers Workwear - Polska

Na wiosnę / lato uzupełniamy nasz asortyment o nowe modele elastycznych spodni roboczych krótkich i długich. Nasza kolekcja High-Vis została poszerzona o spodnie robocze, w tym o damskim kroju, oraz o odzież górną, abyś był zawsze widoczny i bezpieczny w pracy. Z satysfakcją przedstawiamy również zestaw odzieży roboczej z bawełny BCI (Better Cotton Initiative) i recyklingowanego poliestru. Bądź "cool" i zachowaj koncentrację w pracy!!

Spodnie Krótkie FlexiWork

Zachowaj doskonałą elastyczność i komfort w upale. Lekkie szorty robocze o zaawansowanym kroju, wykonane z przewiewnej, elastycznej tkaniny ze wzmocnieniami z materiału Cordura® dla wyjątkowej swobody ruchów.

6914 Spodnie Krótkie FlexiWork+

Spodnie Stretch

Dopasowane spodnie robocze. Strategicznie umieszczony 4-kierunkowo elastyczny materiał z tyłu ud i w kroku zapewnia znakomity komfort i swobodę ruchu.

6341 Spodnie Stretch AllroundWork

Spodnie Krótkie Stretch z i bez worków kieszeniowych

Dopasowane krótkie spodnie robocze. Strategicznie umieszczony 4-kierunkowo elastyczny materiał z tyłu i w kroku zapewnia ponadprzeciętną swobodę ruchu i wygodę. Dostępne z i bez worków kieszeniowych. odcinek na plecach i klin w kroku za dodatkową elastyczność i wygodę.

Spodnie Krótkie Stretch AllroundWork
  • Kurtka polarowa 37.5®

    Kurtka polarowa, wykonana w technologii 37.5®, zapewniająca komfort chłodzenia przez cały dzień pracy. Odblaskowe detale i szczotkowane wnętrze dla dodatkowego komfortu. Do noszenia jako warstwa zewnętrzna w łagodnych temperaturach.

    8004 Kurtka Polarowa AllroundWork 37.5®
  • Kurtka polarowa 37.5® - damska

    Damska kurtka polarowa, wykonana w technologii 37.5®, zapewniająca komfort chłodzenia przez cały dzień pracy. Odblaskowe detale i szczotkowane wnętrze dla dodatkowego komfortu. Do noszenia jako warstwa zewnętrzna w łagodnych temperaturach.

    8017 Kurtka Polarowa AllroundWork 37.5® - damska

Świadomy wybór - kurtka i spodnie robocze

Z dumą prezentujemy zestaw roboczy składający się ze spodni i kurtki wykonanych z bawełny BCI (Better Cotton Initiative) i recyklingowanego poliestru. Wykorzystując materiały z recyklingu w naszej odzieży roboczej ograniczamy emisję dwutlenku węgla podczas procesu produkcji bez uszczerbku dla wytrzymałości i jakości produktów.

Zestaw Vision AllroundWork: 6270 + 1570 - robocze spodnie i kurtka

Szelki elastyczne Logo

Ergonomiczne szelki z szerokimi elastycznymi pasami, które równomiernie rozkładają obciążenie. Funkcjonalne klipsy utrzymują spodnie na miejscu i zapewniają całodzienny komfort pracy.

9064 Szelki Logo

Dowiedz się więcej ↓

Katalog odzieży roboczej

Pobierz najnowszy katalog i odkryj nasz asortyment odzieży roboczej.

Snickers Workwear - Katalog 2019

Obejrzyj nasz Katalog 2019

Zapytaj nas