Klasyka, na której można polegać

Snickers Workwear - Polska

Montaż instalacji przemysłowych to ciężka praca mechaniczna, przy której łatwo jest zniszczyć odzież. Dlatego mechanik Jörgen Olsson z GIAB, jest wybredny, co do noszonych spodni roboczych. Dla niego nic nie przebije klasycznej serii 3.

Jak ważne są dla Was spodnie robocze?

Dla nas są one bardzo ważne. Nosimy je długie godziny każdego dnia, więc musimy czuć się w nich dobrze. W przeszłości próbowaliśmy produktów innych marek. Niektóre miały dziwne kieszenie, które po prostu nie były przydatne, inne zużywały się zbyt szybko. Teraz po prostu kupujemy spodnie Snickers 3-serii. To modele, które każdy lubi najbardziej.

Co sprawia, że są ulubione?

Jakość jest dobra, mają bardzo dobre dopasowanie i dla nas naprawdę przydatne są ich dodatkowe worki kieszeniowe. Niektórzy z naszych pracowników noszą wiele narzędzi takich jak szczypce i wkrętaki, więc bardzo przyzwyczaili się do tego rozwiązania. A ponieważ dużo spawamy i używamy szlifierek kątowych doceniamy ciężkie tkaniny bawełniane, które sprawiają, że spodnie nie uszkadzają się tak szybko. 

Czy często musicie zmieniać spodnie?

Tak, praca jest ciężka i często brudna. Każdy pracownik zawsze trzyma trzy pary, które wyglądają dobrze i są funkcjonalne. Ponieważ bierzemy te same modele za każdym razem, łatwo jest zapamiętać rozmiar i w razie potrzeby poprosić kolegę, by kupił spodnie, gdy przechodzi obok sklepu.

Dla firmy ważne jest, aby dobrze wyglądać w pracy, więc wszyscy nosimy czarne kolory. Czasamy dostawaliśmy jakąś darmową odzież roboczą, ale nie używaliśmy jej. Chyba jesteśmy wybredni, ale naprawdę wolimy nosić to, co lubimy.

Ulubione dzięki wygodzie, funkcjonalności i ochronie

Spodnie robocze serii 3. posiadają zaawansowany krój typu Twisted Leg™, znakomitą ochronę kolan, wzocnienia z materiału Cordura® zwiększające trwałość i szereg łatwodostepnych kieszeni.

Dzięki naszej klasycznej serii 3. spodni roboczych możesz liczyć na zaawansowaną funkcjonalność w połączeniu z komfortem i ochroną, na których można polegać w każdej sytuacji.

Spodnie dostępne są w szerokim zakresie tkanin i kolorów, z i bez dodatkowych worków kieszeniowych, aby jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb.

Porównaj nasze modele spodni, aby wybrać swoje ulubione!

Asortyment serii 3.

 • 3212 Spodnie DuraTwill z workami kieszeniowymi

  Niezwykle wytrzymałe spodnie robocze wykonane z odpornej na zabrudzenia tkaniny DuraTwill. Zaawansowany krój nogawek typu Twisted Leg™, wzmocnienia z materiału Cordura® zapewniające zwiększoną trwałość oraz szereg kieszeni, w tym dodatkowe worki kieszeniowe i miejsce na telefon.

  3212 Spodnie DuraTwill z workami kieszeniowymi
 • 3213 Spodnie Rip-Stop z workami kieszeniowymi

  Zmniejsz ogrzewanie. Załóż wygodne spodnie robocze wykonane z super lekkiego, ale wytrzymałego materiału rip-stop. Możesz liczyć na zaawansowany krój, wzmocnienia z materiału Cordura®, ochronę kolan oraz praktyczne kieszenie, w tym dodatkowe worki kieszeniowe.

  3213 Spodnie Rip-Stop z workami kieszeniowymi
 • 3214 Spodnie Canvas+ z workami kieszeniowymi

  Nieprzeciętne spodnie robocze wykonane z bardzo wygodnej i wytrzymałej tkaniny Canvas+. Posiadają m.in. zaawansowany krój nogawek Twisted Leg ™, wzmocnienia z materiału Cordura® zapewniające dodatkową trwałość oraz szereg kieszeni, w tym worki kieszeniowe i miejsce na telefon.

  3214 Spodnie Canvas+ z workami kieszeniowymi
 • 3211 Spodnie CoolTwill z workami kieszeniowymi

  Zachowaj zimną krew w spodniach roboczych wykonanych z lekkiej tkaniny CoolTwill. Zaawansowany krój nogawekTwisted Leg ™, wzmocnienia z materiału Cordura® zapewniające dodatkową trwałość oraz szereg kieszeni, w tym dodatkowe worki kieszeniowe i miejsce na telefon.

  3211 Spodnie CoolTwill z workami kieszeniowymi
 • 3215 Spodnie Cotton z workami kieszeniowymi

  Bawełna w najlepszym wydaniu. Zaawansowane spodnie robocze z miękkiej bawełny zapewniające ponadprzeciętny komfort i świetny wygląd. Posiadają innowacyjny krój dla idealnego dopasowania, wzmocnienia z materiału Cordura® dla dodatkowej wytrzymałości i wiele praktycznych kieszeni, w tym dodatkowe worki kieszeniowe.

  3215 Spodnie Cotton z workami kieszeniowymi
 • 3223 Spodnie do prac podłogowych

  Oszczędź swoje kolana dzięki zaawansowanym spodniom dedykowanym do prac na kolanach. Możesz liczyć na niezawodną ochronę i funkcjonalność każdego dnia. Spodnie posiadają innowacyjny krój dla idealnego dopasowania i wzmocnienia z materiału Kevlar® na kolanach dla dodatkowej wytrzymałości.

  3223 Spodnie do prac podłogowych
 • 3714 Spodnie damskie Canvas+ z workami kieszeniowymi

  Nieprzeciętne dopasowanie i nieprzeciętny komfort. Prawdziwe spodnie robocze dla kobiet, łączące w sobie kobiecy krój z zaawansowaną funkcjonalnością. Wykonane z tkaniny Canvas+ ze wzmocnieniami z materiału Cordura® dla dodatkowej trwałość. Różowe detale dla uzyskania nowoczesnego, kobiecego wyglądu.

  3714 Spodnie damskie Canvas+ z workami kieszeniowymi

Zapytaj nas