Poczuj wolność pracy

Snickers Workwear - Polska

Snickers Workwear przedstawia nową generację odzieży dla ciężko pracujących malarzy.

Odpowiedni poziom funkcjonolności, ergonomiczyn design, wygoda i optymalna swoboda ruchu. Dzięki nam, twoja praca staje się łatwiejsza, bezpieczniejsza i bardziej produktywna. Malowanie nigdy nie było przyjemniejsze jak teraz.

Painter

Idealny fason i optymalna wygoda.

Nasze nowe spodnie dla malarzy oferują ergonomiczny fason, profilowane nogawki w systemie Twisted Leg™ oraz funkcjonalne rozwiązania ułatwiające twoją pracę.

Damski fason.

Wszystkie modele damskie z nowej kolekcji zostały specjalnie zaprojektowane dla pań. Spodnie i kurtki Soft Shell ergonomicznie dopasowują się do damskiej sylwetki.

Wbudowana funkcjonalność.

Możesz liczyć na odpowiednią funkcjonalność zaprojektowaną szczególnie dla malarzy: wytrzymałe mocowanie na czyściwo, kieszeń na szpachelkę lub miarkę składaną oraz opatentowane mocowanie na nóż.

Zaawansowana ochrona kolan.

Ratuj swoje kolana za pomocą atestowanego systemu do ochrony kolan. Wzmacniane kieszenie na nakolanniki w opatentowanym systemie ochronnym kolan KneeGuard™ pozwalającym na regulację nakolanników w optymalnych pozycjach.

Wygodne i wytrzymałe mocowanie na czyściwo.

Specjalna kieszeń na szpachelkę lub miarkę składaną oraz mocowanie na noże Hultafors zapewniają, że twoje najważniejsze narzędzia są zawsze pod ręką.

Zapytaj nas