Nowe produkty i akcesoria - Zima 2017

Snickers Workwear - Polska

Zapoznaj się z niektórymi z naszych nowych produktów na jesień i zimę 2017!

Wełna merino Flexiwork - dodatkowe ciepło

Dzięki połączeniu ciepłej wełny merino z wytrzymałym poliamidem nasza znakomita bielizna termoaktywna jest ciepła, przewiwna i trwała. W miejscach, w których wymagane jest dodatkowe ocieplenie, wyścieliliśmy ją jeszcze pluszem wełnianym.

Bielizna FlexiWork

Izolacja i kontrola mikroklimatu

Pikowana kurtka z izolacją 37.5® ułatwiająca utrzymanie ciepła i optymalnego mikroklimatu podczas pracy. Może być noszona jako okrycie wierzchnie, dzięki wodoodpornej warstwie zewnętrznej, lub jako druga warstwa pod kurtką wodoszczelną. Dodatkową ochronę zapewniają rękawy z wewnętrznymi mankietami z uchwytem na kciuk oraz wysoki kołnierz chroniący przed wiatrem.

8101 Kurtka Ocieplana AllroundWork 37.5®

Ciepło & chłód

W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych wełna merino, z której wykonane są nasze skarpety, składa się z aktywnych włókien reagujących na zmiany temperatury ciała. Dzięki temu skarpety ogrzeją Twoje stopy podczas mrozu i zapewnią im ochłodę w upale.

9215 Skarpety wełniane 37.5® AllroundWork

Linia FlexiWork - kominiarka bezszwowa i bezszwowe wielofunkcyjne nakrycie głowy

Bezszwowa kominiarka do noszenia pod twardym nakryciem głowy, by zapewnić ciepło i ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Miękka, niezwykle wygodna, a jednocześnie lekka, cienka i idealnie dopasowująca się do głowy.

Bezszwowe wielofunkcyjne nakrycie głowy do nałożenia w dowolny sposób - jak kominiarka, opaska, czapka lub ocieplacz szyi. Idealne rozwiązanie na mroźne dni.

Akcesoria FlexiWork

Kurtka Micro Fleece

Ciepła, lekka i wszechstronna kurtka o dopasowanym kroju zapewniająca optymalną izolację i wentylację. Idealna jako ciepła pierwsza warstwa lub lekka druga warstwa.

9438 Kurtka Micro Fleece

Zachowaj suche i ciepłe ręce

Wodoodporne, ocieplane i idelanie dopasowujące sie do ręki rękawice robocze z wytrzymałymi wzmocnieniami i wyściółką, które zabezpieczają dłoń i zapewniają pewny chwyt.

9583 Rękawice Weather Tufgrip

Pozostań bezpieczny i ogrzany

Ciepło i wysoka widzialność - idealne połączenie podczas pracy w mroźnych warunkach.

9029 Czapka Odblaskowa RuffWork z nausznikami

Dobra propozycja do codziennej pracy

Nowoczesna kurtka soft shell łącząca znakomite dopasowanie, wytrzymałość i komfort z zaawansowaną funkcjonalnością. Wiatroodporna i wodoodporna. Właściwy wybór na potrzeby codziennej pracy przez cały rok.

1200 Kurtka Soft Shell AllroundWork

Dowiedz się więcej ↓

Jesień/Zima 2018

Nie przeocz nowego folderu na Jesień/Zimę 2018, w którym znajdziesz m.in. nasze propozycje na nadchodzący sezon, wywiady i poradniki.

http://www.e-magin.se/latestpaper/r2gjt24h/paper

Pobierz magazyn

Zapytaj nas