Bądź wyposażony na zmienną pogodę

Snickers Workwear - Polska

Na Jesień/Zimę 2018 aktualizujemy nasz asortyment kurtek oraz bluz z kapturem, które zapewniają ciepło i suchość. Deszcz, grad czy śnieg - niezależnie od typu niesprzyjającej pogody nasza odzież podejmie wyzwanie. W tym sezonie poszerzamy również kolekcję dla kobiet oraz wprowadzamy ubrania typu stretch.

Spodnie Stretch o dopasowanym kroju

Odzież robocza podąża za trendami - elastyczne spodnie o wąskich nogawkach i czystym, technicznym wyglądzie. Połączenie 4-kierunkowo elastycznego materiału z tyłu z tkaniną Cordura® przy kolanach gwarantuje znakomitą elastyczność i komfort noszenia.

6241 Spodnie Stretch AllroundWork z workami kieszeniowymi
 • Szerszy asortyment dla kobiet

  Wprowadzamy do asortymentu kilka nowych modeli ubrań dla kobiet. Łącznie kolekcja damska uzupełniana jest o 6 kurtek i 1 parę spodni. Przy tworzeniu wszystkich produktów koncentrowaliśmy się na uzyskaniu ponadprzeciętnego komfortu, dopasowania i funkcjonalności.

  Kolekcja damska
 • Spodnie robocze dla kobiet o znakomitym dopasowaniu

  Bądź przygotowana na każde wyzwanie - nowoczesne damskie spodnie robocze o znakomitym dopasowaniu, komforcie i zaawansowanej funkcjonalności.

  6701 Spodnie AllroundWork+ z workami kieszeniowymi - damskie
 • Wodoodporna kurtka ocieplana

  Wytrzymała, wodoodporna i ocieplana kurtka zaprojektowana do utrzymania ciepła i wydajności podczas pracy. Znakomita propozycja na wypadek spadającej temperatury.

  1107 Kurtka ocieplana AllroundWork 37.5® - damska
 • Kurtka odblaskowa na wszystkie typy pogody

  Odzież o wysokiej widzialności jest istotną częścią ochrony osobistej podczas pracy w warunkach słabego oświetlenia. Wykorzystaliśmy nasze najbardziej popularne kurtki odblaskowe i dostosowaliśmy je do damskiej sylwetki.

  Odzież odblaskowa

Ciepły i nowoczesna bluza polarowa z kapturem

Nowoczesna, ciepła bluza z kapturem z siateczkowego polaru poprawiającego oddychalność. Czesana strona wewnęrzna zwiększająca izolację i zamykana na suwak wodoodporna kieszeń na piersi.

Ergonomiczny krój i rozciągliwy materiał zapewniają znakomite dopasowanie i swobodę poruszania. Dostępna w kolorze czarnym, niebieskim i szarym.

8041 Bluza polarowa z kapturem FlexiWork

Kurtka Soft Shell - teraz z kapturem

Nowoczesna kurtka soft shell z kapturem łącząca ponadprzeciętne dopasowanie i zaawansowaną funkcjonalność. Wiatro- i wodoodporna jest znakomitym wyborem do codziennej pracy.

1229 Kurtka Soft Shell AllroundWork z kapturem

Zestaw ubrań Stretch dla maksymalnej mobilności podczas pracy na zewnątrz

Optymalny zestaw do prac na zewnątrz - elastyczne spodnie Stretch i kurtka Soft Shell Stretch, które pozwalają na zachowanie pełnej mobilności.

Produkty z kompletu wykonane są z materiału o unikalnym składzie – połączeniu czterech tkanin, aby uzyskać najlepsze właściwości. Softshell Schoeller® 4-kierunkowy zapewnia ochronę przed wiatrem i wyjątkowy komfort. Dla dodatkowej wygody i lepszej wentylacji w panelach przednich zastosowano 4-kierunkowy elastyczny materiał o podwójnym splocie.

Dla zapewnienienia trwałości na ramionach i kolanach został użyty elastyczny materiał Armortex® Kevlar, a poniżej kolan 3-warstwowa tkanina Cordura®, która zabezpiecza przed wodą.

1940 Kurtka Stretch FlexiWork
6940 Spodnie Stretch FlexiWork+ z workami kieszeniowymi.

Zestaw Stretch: Kurtka 1940 FlexiWork + Spodnie 6940 FlexiWork

Parka wodoszczelna

Świetnie skrojona i wodoszczelna, ocieplana parka gwarantująca optymalny komfort i wydajność podczas pracy w niesprzyjających warunkach. Znakomitą swobodę ruchu zapewniają profilowane rękawy i elastyczne panele z tyłu ramion.

1800 Parka przeciwdeszczowa ocieplana AllroundWork 37.5®

Dowiedz się więcej ↓

Jesień/Zima 2018

Nie przeocz nowego folderu na Jesień/Zimę 2018, w którym znajdziesz m.in. nasze propozycje na nadchodzący sezon, wywiady i poradniki.

http://www.e-magin.se/latestpaper/r2gjt24h/paper

Pobierz magazyn

Zapytaj nas