NAJLEPSZE PROPOZYCJE WIOSNA/LATO 2018

Snickers Workwear - Polska

Już jest - kolekcja Wiosna / Lato 2018! Sprawdź nasze propozycje na nadchodzący sezon.

BAZOWA ODZIEŻ GÓRNA NA KAŻDY DZIEŃ

Zmieniaj swój wygląd każdego dnia! Zobacz naszą podstawową kolekcję bluz, bluz z kapturem i t-shirtów. Klasyczna odzież górna z nadrukowanym logo 3D Snickers Workwear podkreślającym nowoczesny wyglądu.

Odzież górna

NOWE SPODNIE DO PRAC PODŁOGOWYCH

Doceń większą wytrzymałość, trwałość i optymalną swobodę ruchów. Z dumą prezentujemy nasze nowe spodnie do prac podłogowych z certyfikowaną ochroną kolan.

6923 Spodnie Kevlar® FlexiWork+

NOWA KAMIZELKA NARZĘDZIOWA

Wytrzymała kamizelka narzędziowa z natychmiastowym dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi. Ergonomiczny komfort dzięki szerokim taśmom naramiennym i elastycznej tkaninie na plecach. Wzmocniona materiałem Cordura® w najważniejszych miejscach.

4250 Kamizelka narzędziowa AllroundWork

POZOSTAŃ WIDZIALNY W GORĄCE DNI

 • HIGH-VIS WIADOMOŚCI NA LATO

  Dla poprawy bezpieczeństwa w okresie letnim, nasza szeroka gama odzieży odblaskowej uzupełniona została teraz również o kurtki, koszulki, spodnie i szorty do pracy w ciepłych warunkach. Pozostań bezpieczny i widzialny w okresie wiosennym i letnim.  

  Kolekcja odzieży odblaskowej
 • Polo odblaskowe

  Koszulka polo o wysokiej widzialności to świetny wybór do noszenia w ciepłe letnie dni, aby zapewnienić sobie optymalny komfort i bezpieczeństwo. Wykonana z miękkiego i wygodnego poliestru piqué zapewnia skuteczną wentylację i przewiewność. Taśma odblaskowa jest nagrzewana w celu zwiększenia komfortu użytkowania.  

  2730 Polo odblaskowe AllroundWork, EN 20471/2
 • Spodnie krótkie odblaskowe z workami kieszeniowymi

  Krój o dużej widzialności, znakomita funkcjonalność i zapewniająca komfort wentylacja, to atuty spodni krótkich do noszenia w upalne dni. Dopasowanie do kształtu ciała i rozciągliwe tkaniny ze wzmocnieniami z Cordury® zapewniają zarówno elastyczność, jak i trwałość.

  6933 Spodnie krótkie odblaskowe FlexiWork+, EN 20471/1
 • Kamizelka narzędziowa odblaskowa

  Kamizelka narzędziowa zapewniająca doskonałą widzialność, wysoki komfort noszenia i trwałość, dzięki wytrzymałym wzmocnieniom z Cordury®. Natychmiastowy dostęp do wszystkich narzędzi w łatwo dostępnych kieszeniach. Zgrzewana taśma odblaskowa.    

  4230 Kamizelka narzędziowa odblaskowa AllroundWork, EN 20471/1
 • Piratki odblaskowe w workami kieszeniowymi

  Kiedy potrzebujesz wysokiej widzialności w upalny dzień, świetnie skrojone piratki to doskonały wybór. Zapewniają komfort schłodzonej skóry z pełną funkcjonalnością i ochroną kolan w systemie KneeGuard Pro.

  6134 Piratki odblaskowe LiteWork+, EN 20471/2
 • Kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa Shell

  Zła pogoda i słabe światło wymagają odblaskowej odzieży ochronnej jak np. ta wodoodporna kurtka typu shell o nowoczesnym kroju, doskonale nadająca się do aktywnej pracy. Funkcjonalna i wytrzymała, posiada dużo powierzchni do znakowania.    

  1330 Kurtka przeciwdeszczowa odbaskowa AllroundWork, EN 20471/3
 • Kurtka polarowa odblaskowa na suwak

  Bądź widoczny i ogrzany. Kurtka polarowa AllroundWork z kieszenią na piersi z wyjmowalnym uchwytem na kartę identyfikacyjną. Dużo miejsca na znakowanie firmowe.

  8035 Kurtka polarowa odblaskowa AllroundWork, EN 20471/2

SPODNIE RUFFWORK - NOWY KOLOR

Wytrzymały krój do ciężkiej pracy. Nowoczesne, ciężkie spodnie robocze będące połączeniem znakomitego dopasowania i funkcjonalności. Posiadają wzmocnienia z materiału Cordura® 1000 na kieszeniach nakolannikowych, wbudowaną wentylację i rozciągliwy klin w kroku zwiękaszjący swobodę ruchu. Teraz w kolorze brązowym.

6202 Spodnie RuffWork+ z workami kieszeniowymi

Dowiedz się więcej ↓

Jesień/Zima 2018

Nie przeocz nowego folderu na Jesień/Zimę 2018, w którym znajdziesz m.in. nasze propozycje na nadchodzący sezon, wywiady i poradniki.

http://www.e-magin.se/latestpaper/r2gjt24h/paper

Pobierz magazyn

Zapytaj nas