Odzież odblaskowa - Wyróżnij się

Snickers Workwear - Polska

Odzież odblaskowa to jeden z naważniejszych środków ochrony indywidualnej dla osób pracujących w warunkach słabego oświetlenia. W skład naszej nowej, poszerzonej gamy odzieży odblaskowej wchodzą wygodne ubrania o zróżnicowanej funkcjonalności przeznaczone dla pracujących w ciemnościach.

Doświadczeni i przyzwyczajeni do naszych spodni roboczych klienci z pewnością docenią nakolanniki, profilowane nogawki oraz znakomite dopasowanie, do którego zdążyli się już przyzwyczaić, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności i bezpieczeństwa w pracy.

"Wybraliśmy nasze najpopularniejsze spodnie i kurtki, a następnie przerobiliśmy je na wersje odblaskowe, dodając przy tym elementy, których brakowało naszym klientom, takie jak wszyty uchwyt na identyfikator."

NAJWYŻSZY POZIOM OCHRONY

Bezpieczeństwo osobiste traktujemy bardzo poważnie. Dlatego też kurtki, t-shirty, koszulki polo i kamizelki Hi-Vis są wyposażone w pasy odblaskowe (m.in. nad ramionami), które zapewniają doskonałą widoczność ze wszystkich stron. Nawet w pozycjach pochylonych.

Możliwość natychmiastowego zauważenia osoby pracującej w niebezpiecznych warunkach może uratować jej życie.

Ilustracja przedstawia zmienną widoczność osób w jasnym, ciemnym oraz odblaskowym ubraniu w przypadku oświetlenia światłami drogowymi lub mijania.

Postaci – w ciemnym ubraniu, w jasnym ubraniu oraz w odblaskowej odzieży roboczej.

A = światła drogowe
B = światła mijania

"Zwykłe ubrania oświetlone światłami drogowymi są widoczne z odległości 150 metrów, podczas gdy jasne, odblaskowe ubrania robocze - z 450 metrów."

WIDOCZNY Komfort

Kurtki i spodnie Hi-Vis Snickers Workwear są wykonane z wygodnej tkaniny bawełnianej od wewnątrz i odpornego na brud poliestru od zewnątrz. To znakomite połączenie zapewniające wygodę i ochronę.

WYTRZYMAŁE TKANINY Z OCHRONĄ TRWAŁOŚCI BARW

Nasze odblaskowe ubrania typu Hi-Vis są wykonane z wysokiej jakości tkanin, które
gwarantują trwałą ochronę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej domieszki wytrzymałego poliestru, ubrania zachowują swój kształt i intensywny kolor odblaskowy, zapewniając optymalną widoczność i odporność na wilgoć
.

Spodnie Odblaskowe Snickers Workwear

 • Spodnie Odblaskowe 6230 AllroundWork+, klasa 2

  Nowoczesne odblaskowe spodnie robocze łączące ponadprzeciętne dopasowanie i komfort z zaawansowaną funkcjonalnością. Posiadają znakomity system ochrony kolan, wbudowaną wentylację i elastyczny klin w kroku ułatwiający poruszanie się.

  EN 20471/2; EN 14404

  6230 Spodnie Odblaskowe AllroundWork+ z workami kieszeniowymi, EN20471/2
 • Spodnie Odblaskowe 6331 AllroundWork, klasa 2

  Nowoczesne odblaskowe spodnie robocze, które łączą dopasowanie i komfort z zaawansowaną funkcjonalnością. Posiadają certyfikowany system ochrony kolan, wbudowaną wentylację i elastyczny klin w kroku ułatwiający poruszanie się.

  EN 20471/2; EN 14404

  6331 Spodnie Odblaskowe AllroundWork+, EN20471/2
 • Spodnie Ocieplane 6639 AllroundWork+, klasa 2

  Ciepło i widoczność w jednym. Zimowe odblaskowe spodnie robocze z izolacją wykonaną w technologii 37.5® zapewniającą ciepło i znakomitą wentylację. Komfort, znakomite dopasowanie i ochrona, na której mona polegać.

  EN20471/2; EN 14404

  6639 Spodnie Ocieplane AllroundWork+ 37.5®, EN20471/2
 • Spodnie Odblaskowe 6931 FlexiWork+, klasa 1

  Lekkie spodnie robocze z odblaskowymi, żółtymi końcami nogawek i dodatkowymi elementami odblaskowymi o zaawansowanym, dopasownym kroju. Wykonane z przewiewnej, elastycznej tkaniny ze wzmocnieniami z materiału Cordura®. Wyposażone w wiele praktycznych kieszeni. Zapewniają znakomity komfort i swobodę ruchów.

  EN20471/1; EN 14404

  6931 Spodnie Odblaskowe FlexiWork+ z workami kieszeniowymi, EN20471/1
 • Spodnie Odblaskowe 6932 FlexiWork+, klasa 2

  Lekkie, odblaskowe spodnie robocze o zaawansowanym, dopasownym kroju. Wykonane z przewiewnej, elastycznej tkaniny ze wzmocnieniami z materiału Cordura®. Wyposażone w dodatkowe worki kieszeniowe. Zapewniają znakomity komfort i ponadprzeciętną swobodę ruchów.

  EN20471/2; EN 14404

  6932 Spodnie Odblaskowe FlexiWork+ z workami kieszeniowymi, EN20471/2

Dowiedz się więcej ↓

Różnica pomiędzy żółtym i pomarańczowym

Zazwyczaj łatwiej jest zauważyć osoby we fluoroscencyjnej odzieży w kolorze żółtym niż w pomarańczowym. Dzieje się tak dlatego, że kolor żółty cechuje się wyższą wartością strumienia świetlnego niż pomarańczowy.Oznacza to, że oko ludzkie patrzące pod określonym kątem odbiera ten kolor jako jaśniejszy. Z odwrotną sytuacją mamy natomiast do czynienia w zaśnieżonym otoczeniu.

W takich warunkach kolor pomarańczowy tworzy większy kontrast z białym tłem i jest bardziej widoczny od koloru żółtego, mimo że cechuje się mniejszą luminacją. To sytuacja, w której kontrast ma istotniejsze znaczenie.

Krótki przewodnik w zakresie odblaskowej odzieży roboczej

Dowiedz się więcej o klasach widoczności EN oraz o sposobach dbania o odzież Hi-Vis.

Przewodnik w zakresie odzieży roboczej Hi-Vis

Asortyment Odzieży Odblaskowej Snickers Workwear

Zapoznaj się z naszym asortymentem odzieży odblaskowej.

Kolekcja Hi-Vis

Zapytaj nas