Pierwsza warstwa - wytwórz ciepło od wewnątrz

Snickers Workwear - Polska

Ubieranie się na zimno jest jak budowanie domu. Zaczynasz od dobrego fundamentu. Nasza bielizna pierwszej warstwy zapewnia izolację i komfort poprzez wykorzystanie oddychających materiałów dla uzyskania optymalnej wentylacji i odprowadzania wilgoci.

Bezszwowa bielizna Snickers Workwear to różne kombinacje materiałowe włókien 37.5®, poliestru czy wełny merynosowej, aby pasowały do różnych rodzajów prac podczas zimna.

Nasze zaawansowane produkty pierwszej warstwy podzielone są na trzy linie, aby uwzględnić różne poziomy intensywności pracy i zimna.

LiteWork – dodatkowa aktywna wydajność

Odzież pierwszej warstwy z lini LiteWork korzysta z technologii 37.5®, która znakomicie sprawdza się podczas intensywnej pracy, gdzie wentylacja i odprowadzanie wilgoci mają największe znaczenie.

Pierwsza warstwa - LiteWork

FlexiWork - klasyka na nowo

Popularna linia XTR zyskała unowoczesnioną wersję z poprawioną funkcjonalnością. Zróżnicowana struktura materiału zapewnia różne poziomy ciepła i wentylacji w zależności od strefy ciała.

Pierwsza warstwa - FlexiWork

FlexiWork Merino – dodatkowe ciepło

Połączenie wełny merynosów i poliamidu pozwoliło na uzyskanie wyjątkowego komfortu cieplnego oraz wytrzymałości. Dodana warstwa wełny w najważniejszych miejscach zapewnia dodatkową izolację.

Pierwsza warstwa - FlexiWork Merino

Dowiedz się więcej ↓

Trzy kroki, aby zachować ciepło podczas chłodu

Ubrać się ciepło, kiedy jest zimno nie jest zbyt trudne. Ale ubrać się włąsciwie, kiedy pracujesz w zimnych warunkach wymaga głębszego przemyślenia. Intensywna i ciężka praca często oznacza pocenie, które może doprowadzić do zbytniego ochłodzenia organizmu.

Ubiór warstwowy - optymalny komfort

Zapytaj nas