Zużyj swoje nakolanniki, a nie swoje kolana!

Snickers Workwear - Polska

Twoje kolana mają za zadanie pracować długi czas również po przejściu na emeryturę. Bądź mądry i oszczędzaj kolana, zapewniając im odpowiednie zabezpieczenie. I wymieniaj nakolanniki - zużywają się!

"Nie chcę myśleć o swoich kolanach, gdy nocą wracam do domu".

KIEDY NOSISZ NAKOLANNIKI?

Cały czas. Jestem zmuszony używać nakolanników w mojej pracy. Często klęczę na błotniku, wiszę nad silnikiem lub kręcę się, próbując dotrzeć do czegoś od dołu. Często nie mam wyboru, jak tylko klęknąć na ostre krawędzie.

co oznacza dla ciebie dobry nakolannik?

Używam w pracy nakolanników D3O Lite. Podczas klęczenia czuję, jak nacisk rozklada się na większą powierzchnię. Nie odczuwam silnego obciążenia w jednym określonym miejscu, co zwykle jest bardzo irytujące, gdy musisz sunąć na kolanach po nierównej powierzchni.

Co w nich lubisz? 

Szczególnie doceniam, że te nakolanniki są wstępnie ukształtowane i wygięte tak, aby dopasować się do kształtu kolan, i że są dopasowane do kieszeni nakolannikowych. Niektóre nakolanniki, których używałem wcześniej, były źle pomyślane i często przeszkadzały w chodzeniu.

jaka jest różnica po zmianie nakolanników na lepsze? 

Kiedy pracowałem jako dekarz, spędzałem całe dnie na kolanach, używając nakolanników starego typu. Kiedy wracałem do domu w nocy, często sprawiały ból i niekiedy były spuchnięte. Jako mechanikowi też zdarzało mi się, że nocą odczuwałem zmęczenie w kolanach, ale dzięki nakolannikom Snickers D3O Lite jest o wiele lepiej. Właściwie rzadko teraz myślę o swoich kolanach.

Masz tylko jedna parę kolan - oszczędzaj je na przyszłość!

Ciężko pracujący rzemieślnicy wywierają nieraz większy nacisk na swoje kolana, niż wielu czołowych sportowców. Chroń kolana i zachowaj je na jutro. Zapoznaj się z naszą ofertą najnowocześniejszych nakolanników przystosowanych do systemu pozycjonowania Snickers Workwear KneeGuard ™ zapewniających ochronę kolan zgodną z normą EN 14404.

Wymień zużyte nakolanniki zanim bedzie za późno!
Zmieniaj nakolanniki częściej a oszczędzisz kolana. Ogólną zasadą jest użycie co najmniej dwóch par nakolanników do każdej pary spodni.

 • 9191 Nakolanniki XTR D3O®

  Nakolanniki aktywne wykorzystujące innowacyjny materiał pochłaniający wstrząsy D3O® dla zapewnienia wyjątkowego poziomu ochrony i trwałości. Do wykorzystania w spodniach Snickers Workwear wyposażonych w system pozycjonowania nakolanników KneeGuard™. EN 14404 (typ 2, poziom 1).

  Dowiedz się więcej o nakolannikach 9191
 • 9110 Nakolanniki rzemieślnicze

  Skuteczne i wygodne nakolanniki zapewniające niezawodną ochronę kolan. Do wykorzystania w spodniach Snickers Workwear wyposażonych w system pozycjonowania nakolanników KneeGuard™. EN 14404 (typ 2, poziom 1).

  Dowiedz się więcej o nakolannikach 9110
 • 9111 Nakolanniki Service

  Nakolanniki przeznaczone do sporadycznych prac w pozycji klęczącej wewnątrz pomieszczeń na równych powierzchniach. Do wykorzystania w spodniach Snickers Workwear wyposażonych w system pozycjonowania nakolanników KneeGuard™. EN 14404 (typ 2, poziom 0).

  Dowiedz się więcej o nakolannikach 9111
 • 9112 Nakolanniki D3O® Lite

  Ponadprzeciętnie skuteczne i wygodne nakolanniki wykonane z innowacyjnego materiału D3O® Lite. Wyposażone w kanaliki powietrzne dla lepszej wentylacji kolan. Do wykorzystania w spodniach Snickers Workwear wyposażonych w system pozycjonowania nakolanników KneeGuard™. EN 14404 (typ 2, poziom 1).

  Dowiedz się więcej o nakolannikach 9112
 • 9118 Nakolanniki do prac podłogowych

  Nakolanniki zabezpieczające kolana podczas długotrwałych prac podłogowych. Pasują do modelu spodni 3223 Snickers Workwear. EN 14404 (typ 2, poziom 1).

  Dowiedz się więcej o nakolannikach 9118
 • 9119 Nakolanniki do prac podłogowych D3O® Lite

  Nakolanniki zabezpieczające kolana podczas długotrwałych prac podłogowych zapewniające znakomity poziom ochrony i komfortu dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału D3O® Lite oraz wykorzystaniu projektowania 3D. Pasują do modelu spodni 3223 Snickers Workwear. EN 14404 (typ 2, poziom 1).

  Dowiedz się więcej o nakolannikach 9119

Zapytaj nas