Pozbądź się ograniczeń

Snickers Workwear - Polska

Materiały elastyczne są używane w naszej odzieży roboczej, aby zwiększać swobodę poruszania się. Są także dodawane do określonych obszarów produktów, aby ułatwić wentylację i poprawić komfort. Jedno jest pewne - tkaniny tego rodzaju będą wykorzystywane w różny sposób. Przyjrzyjmy się bliżej tkaninom typu stretch i sposobom ich użycia w celu zoptymalizowania wygody, dopasowania i swobody ruchów.

DOŚWIADCZ NOWEGO POZIOMU KomfortU PRACY

Podstawowym powodem stosowania materiałów elastycznych w odzieży roboczej jest maksymalizacja swobody poruszania się. Używanie tkanin rozciągliwych w naszych ubraniach oznacza też, że w razie potrzeby możemy je wykorzystać w bardziej dopasowanym kroju. Dodatkowo sprawia, że odzież robocza jest znacznie wygodniejsza w noszeniu. Po założeniu pełnego zestawu odzieży elastycznej, można go odbierać prawie jak drugą skórę. Ubrania nie ograniczają poruszania się - przeciwnie, podążają za każdym ruchem.

2-stronna elastyczność

Dwustronnie rozciągliwy materiał rozciąga się tylko w jednym kierunku i jest używany do produkcji odzieży wymagającej nieco większej elastyczności, ale jednocześnie zachowującej trwałość.

Spodnie elastyczne

Spodnie AllroundWork Stretch to zwykłe spodnie robocze, ale o elastycznych właściwościach. Mają podstawowe funkcje, które charakteryzują odzież Snickers Workwear i oczywiście tę samą wysoką jakość, co nasze pozostałe produkty. Spodnie są wykonane z połączenia rozciągliwego 2-kierunkowo materiału twill oraz materiału 4-kierunkowo rozciągliwego w wybranych fragmentach, aby zapewnić optymalne dopasowanie, komfort i swobodę ruchów.

Spodnie Stretch nawiązują do naszych klasycznych spodni serii 3, ponieważ materiał twill, kieszenie na nogawkach i worki kieszeniowe są oparte na kroju serii 3. Podstawowa zmiana polega na dopasowaniu i dodaniu rozciągliwości - dzięki czemu spodnie mają nowocześniejszy krój i większą elastyczność.

4-stronna elastyczność

4-stronnie rozciągliwy materiał zapewnia maksymalną elastyczność w każdym kierunku. Dla naszych ubrań hybrydowych wybraliśmy taki materiał z podwójnym splotem, aby uzyskać większą trwałość tkaniny.

Odzież hybrydowa

Nasza odzież robocza w pełni elastyczna idealnie dopasowuje się do ruchów ciała. Posiada unikalną kombinację zaawansowanych materiałów rozciągliwych, aby zapewnić doskonałe dopasowanie i ponadprzeciętny komfort. Jest optymalnym wyborem do pracy na zewnątrz, która wymaga maksymalnej swobody ruchu.

Dzięki elastycznemu materiałowi softshell odzież może poradzić sobie z trudnymi warunkami pogodowymi, takimi jak wiatr i lekki deszcz. Po wykorzystaniu rozciągliwej tkaniny o podwójnym splocie, odzież zapewnia również zwiększoną oddychalność. To jest dokładnie to, co chcemy osiągnąć dzięki naszym ubraniom hybrydowym - dzięki użyciu przemyślanej kombinacji materiałów możemy zoptymalizować funkcjonalność.

Dowiedz się więcej ↓

Dopasowane spodnie Stretch

Elastyczne spodnie robocze. Przemyślanie rozmieszczone 4-kierunkowo rozciągliwe panele z tyłu i w kroku zapewniają zwiększoną elastyczność, komfort i dopasowanie.

6341 Spodnie Stretch AllroundWork

Spodnie Softshell Stretch

Najwyższej klasy spodnie robocze wykonane z 4-kierunkowo rozciągliwego materiału softshell Schoeller® zapewniające wyjątkową elastyczność i funkcjonalność.

6940 Spodnie Stretch FlexiWork+ z workami kieszeniowymi

Zapytaj nas