Chwyt, przyczepność i ochrona

Snickers Workwear - Polska

Ręce są Twoimi najważniejszymi narzędziami, dlatego oferujemy im to co najlepsze. Ale co jest istotne w rękawicach? Dzięki naszej szerokiej gamie zaawansowanych rękawic roboczych możesz liczyć na doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i ochrony - rozmaite kombinacje dopasowane do Twojej pracy.

ZNAJDŹ RĘKAWICE, KTÓRE BĘDĄ PRACOWAĆ Z Tobą

Wiele rękawic pasuje do różnych rodzajów pracy. Najważniejsze jest to, żeby wybrać parę pasującą do dłoni. Upewnij się, że masz optymalny rozmiar, aby zapewnić właściwą równowagę pomiedzy precyzją, komfortem i ochroną. Oto trzy istotne rzeczy podczas dokonywania wyboru rękawic:

Jak pracujesz? Ciężka praca, w kórej jest potrzebny stabliny chwyt i gruba, ochronna wyściółka, czy precyzyjne zadania gdzie dotyk palca i elstyczność jest priorytetem?

Jakie są Twoje dłonie? Długie czy krótkie palce, grube czy cienkie?

Jak trwałe powinny być Twoje rękawice? Nasze rękawice są trwałe. Ale jeśli często zmieniasz je ze względu na brud, prostsze modele mogą być lepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Skrojone do działania

“Twoje ręce są Twoimi najważniejszymi narzędziami!. To dlatego stawiamy sobie poprzeczkę wysoko i skupiamy się na każdym szczególe, aby stworzyć znakomite rękawice.

Aby stworzyć idealne dopasowanie zbadaliśmy każdy pojedynczy szczegół dłoni, a w szczególności sposób, w jak rzemieślnicy korzystają z własnych rąk. Wiedza ta znajduje odzwierciedlenie w każdym szwie i kroju naszych rękawic. Są np. "wyrzeźbione" w kształt dłoni ze wstępnie wyprofilowanymi palcami w naturalnej pozycji spoczynkowej.

Równoważenie potrzeb w zakresie ochrony, precyzji i komfortu jest dużym wyzwaniem. Cieńsze rękawice, głównie z naszej rodziny Precision ułatwiają dokładne pracę, podczas gdy rękawice z naszej rodziny Power bardziej nadają się do ciężkich zadań.

Obecnie oferujemy asortyment podzielony na 4 różne grupy rękawic. Łatwy do wyboru, ale wystarczająco szeroki, aby zaoferować odpowiednie rękawice dla danego zadania.”

Cecilia Bergsten, Product Developer for Gloves w Snickers Workwear.

Dowiedz się więcej o naszym asortymencie rękawic!

Rękawice Power - do ciężkich prac

Mocne rękawice przeznaczone ciężkich zadań jak np. przenoszenie i załadunek. Specjalny zakrzywiony kształt ułatwia mocny i pewny chwyt. Przemyślane wzmocnienia i trwałe materiały zapewniają ponadprzecietny poziom komfortu i ochrony podczas pracy.

Rękawice Power

Rękawice Precision - do prac wymagających zręczności

Lekkie i elastyczne rękawice zaprojektowane specjalnie pod kątem zręczności i dopasowania. Idealne do precyzyjnych prac. Elastyczne materiały na stronie grzbietowej dłoni, ochrona kostek, amortyzacja i wzmacniające elementy zapewniają optymalną ochronę i zręczność manualną .

Rękawice Precision

Rękawice Specialized - do konkretnych zastosowań

Zoptymalizowane rękawice do specyficznych zadań. Wykonane z najlepszych możliwych materiałów, o unikalnych funkcjach. Każda rękawica jest zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej zręczności, ochrony oraz komfortu dla lewej i prawej dłoni i zadań, które wykonują.

Rękawice Specialized

Rękawice Weather - do utrzymania ciepła i suchości

Rękawice dedykowane do prac w ciężkich warunkach pogodowych. Użyte zaawansowane materiały, oprócz utrzymywania ciepła i optymalnego poziom ochrony, zapewniają ponadprzecietną precyzję ruchów i przyczepność nawet na mokrych, zimnych i śliskich powierzchniach.

Rekawice Weather

Zapytaj nas