Odkryj nową generację spodni roboczych

Poznaj nasz zupełnie nowy koncept, obejmujący różne rodziny spodni, każda dostosowana do różnych potrzeb i rodzaju pracy. Wszystkie zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić wyjątkowy komfort pracy przy każdym kroku.

Jak tworzone są spodnie Snickers Workwear

Droga do perfekcji

W Snickers Workwear nigdy nie przestajemy szukać najlepszych sposobów wykonywania idealnej odzieży roboczej. Tworzenie trwałych, funkcjonalnych i ergonomicznych spodni jest jednym z naszych ciągłych wyzwań, wymagającym dużego doświadczenia i dbałości o szczegóły.

Dowiedz się więcej

Do codziennych wyzwań

Bez względu na to, co przyniesie dzień roboczy asortyment AllroundWork jest zawsze dobrym wyborem. Dzięki połączeniu świetnego dopasowania i wygody z zaawansowaną funkcjonalnością jesteś zawsze właściwie przygotowany do pracy.

AllroundWork

Doskonała swoboda ruchów

Szybkie tempo pracy? Wypróbuj nasze nowe spodnie FlexiWork, wynoszące komfort pracy i elastyczność na zupełnie nowy poziom. Te spodnie high-tech posiadają dopasowany do kształtu nóg krój oraz wykonane są z lekkiej, ułatwiającej wentylację, elastycznej tkaniny, co zapewnia wyjątkową swobodę ruchów. Dzięki zaawansowanej ochronie kolan, wzmocnień z materiału Cordura® w odpowiednich miejscach i szeregu łatwych w dostępie kieszeni jesteś przygotowany do wykonania wszelkich zadań - zawsze o krok naprzód.

FlexiWork

Zachowaj zimną skórę i koncentrację

Przygotuj się na cieplejsze pory roku. Nasza odzież robocza LiteWork zapewnia najlepszą wentylację i odprowadzanie wilgoci dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii 37.5®. Wypróbuj ją i zaznaj ochłody, gdy ciepło jest "włączone".

LiteWork

Zwiększona trwałość i wytrzymałość

Wymagająca praca w trudnych warunkach? Wypróbuj nasze nowe mocne spodnie RuffWork do ciężkich prac. Spodnie te charakteryzują się zupełnie nowym, nowoczesnym krojem i ponadprzeciętnym dopasowaniem, zapewniając doskonały komfort i swobodę ruchów. Możesz liczyć na długotrwałą ochronę ze wzmocnioną funkcjonalnością.

RuffWork

Wygodny denim do ciężkich prac

Wzmocniony krój i nowoczesny wygląd. Spodnie robocze RuffWork wykonane z wytrzymałej, a zarazem wygodnej tkaniny denim Cordura®, stają się jeszcze bardziej niesamowite z każdym praniem. Możesz polegać na ich różnego rodzaju wzmocnieniach i praktycznych rozwiazaniach, dzięki którym zapewnisz sobie komfort i ochronę podczas pracy.

RuffWork Denim

Wybierz swoje ulubione

Wybierz swoje ulubione spodnie robocze Snickers Workwear!

Wytrzymałe spodnie do pracy w trudnych warunkach lub dopasowane do warunków klimatycznych?

Wybierz swoje ulubione spodnie tutaj!

Nigdy nie godzimy się na kompromis w sprawie jakości

Nowatorskie rozwiązania i materiały nowej generacji odzieży. Komfort i funkcjonalność to priorytety postawione przed zespołem projektowym Snickers Workwear podczas opracowywania nowego asortymentu produktów. Elastyczne tkaniny, lepsze dopasowanie oraz specjalnie dobrane materiały poprawiające wentylowanie są ich kolejnymi wyznacznikami.

Dowiedz się więcej o rozwijaniu naszych nowych produktów

400 tygodni cieżkich testów

Nasza nowa generacja spodni roboczych przeszła przez prawdziwy poligon. W końcu spełnila oczekiwania szwedzkiego pracownika budowlanego Christian Isaksen'a. Nasze również!

Przeczytaj o początkach projektu w 2013

Polegaj na klasyce

W naszych klasycznych spodniach roboczych 3. serii możesz liczyć na zaawansowaną funkcjonalność, komfort i ochronę w każdych warunkach. Dostępne są w szerokiej gamie tkanin i kolorów, z i bez dodatkowych worków kieszeniowych, aby maksymalnie dopasować się do Twoich potrzeb.

Spodnie 3. serii

Masz tylko jedną parę kolan. Ochroń je na przyszłość!

 • 9110 Nakolanniki rzemieślnicze

  Efektywne i wygodne nakolanniki dla niezawodnej ochrony kolan z certyfikatem EN 14404 (typ 2, poziom 1).

 • 9111 Nakolanniki Service

  Wygodna i certyfikowana ochrona kolan, idealne w przypadku okazjonalnych prac na kolanach na równych powierzchniach wewnątrz pomieszczeń. Zgodne z normą EN 14404 (typ 2, poziom 0).

 • 9112 Nakolanniki D3O Lite™

  Najwyższy komfort, amortyzacja i ochrona kolan. Nakolanniki wentylowane wykonane z materiału high-tech D3O Lite ™. Zgodne z normą EN 14404 (typ 2, poziom 1).

 • 9118 Nakolanniki do wielogodzinnych prac powierzchniowych

  Certyfikowana ochrona kolan na potrzeby długotrwałych prac podłogowych. Nakolanniki utrzymujące swój kształt i pozycję nawet po wielu godzinach używania. Spełniają normę EN 14404 (typ 2, poziom 1).

 • 9191 Nakolanniki XTR D3O®

  Aktywne nakolanniki dla aktywnych rzemieślników. Wyprodukowane z materiału tłumiącego D3O® posiadają wyjątkową trwałość i wytrzymałość. Spełniają warunki normy EN 14404 (typ 2, poziom 1).