Wybierz swoje ulubione spodnie Snickers Workwear!

Snickers Workwear - Polska

Wytrzymałe spodnie do pracy w trudnych warunkach lub dopasowane do warunków klimatycznych? Czegokolwiek potrzebujesz, niezależnie od rodzaju pracy jaką wykonujesz, jesteśmy przekonani, że mamy spodnie robocze, które idealnie pasują do Twoich potrzeb. Porównaj różne modele i weź pod uwagę funkcje, które są najważniejsze w Twojej pracy.

5 KROKÓW DO WYBORU IDEALNYCH SPODNI ROBOCZYCH

1. Wybierz swoją odzież roboczą bazując na swoim dniu pracy

Jak wygląda Twój dzień pracy? Każda z naszych czterech rodzin odzieży roboczej - RuffWork, FlexiWork, AllroundWork i LiteWork - jest dedykowana do różnych warunków pracy i pogody. Wybierz rodzinę produktową, która pasuje Ci najbardziej.

2. Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie bardziej niż myślisz. Zawsze staraj się przymierzyć spodnie i sprawdzić dopasowanie. To nie tylko kwestia wygody, ale również bezpieczeństwa i ergonomii. W Snickers Workwear na stanie w magazynie jest 41 różnych rozmiarów spodni, a kolejnych 30 rozmiarów można zamówić na żądanie.

3. Wybierz odzież roboczą z funkcjami, które odpowiadają Twoim potrzebom

Co nosisz podczas dnia pracy? Wybierz model z funkcjami, których potrzebujesz, a następnie zadecyduj, czy chcesz dodatkowe worki kieszeniowe.

4.Ważne, aby wybrać ubrania, zgodne z przepisami

Zasady i przepisy? Jakie są wymagania Twojej pracy? Czy potrzebne są ubrania o zwiększonej widzialności lub może uchwyt na identyfikator?

5. Ostatnie, ale nie mniej ważne - styl

Nie zapomnij o stylu. Postrzeganie Ciebie jako profesjonalisty jest bardzo ważne. Pierwsze wrażenie pozostaje na długo. Wybierz swój ulubiony kolor i krój spodni i nie zapomnij dobrać innych pasujących ubrań z naszego asortymentu.

PS. Zadbaj o nową parę nakolanników za każdym razem kiedy kupujesz nową parę spodni. Jeżeli często pracujesz na kolanach, regularnie sprawdzaj stan nakolanników, aby zachować optymalną ochronę swoich kolan.

wskazówki do wyboru spodni roboczych

Wyświetl powyższą tabelę w formacie .pdf.

AllroundWork

Nasze spodnie AllroundWork to zawsze dobry wybór. Świetne dopasowanie, wzmocnienia z materiału Cordura®, system pozycjonowania nakolanników Knee PRO i zaawansowana funkcjonalność. Dostępne z (+), lub bez worków kieszeniowych.

Dowiedz się więcej o spodniach AllroundWork

Spodnie RuffWork

Gdy podczas pracy potrzebna jest znakomita wytrzymałość wybierz spodnie RuffWork. Ta sama funkcjonalność i dopasowanie jak w linii AllroundWork, ale z dodatkowymi wzmocnieniami z materiału Cordura® 1000. Dostępne z (+), lub bez worków kieszeniowych.

Dowiedz się więcej o spodniach RuffWork

Spodnie LiteWork

Do prac w wysokich temperaturach spodnie LiteWork są doskonałym wyborem. Szybkoschnące i wentylowane, wykonane w rewolucyjnej technologii 37.5®. Pełna funkcjonalność. Dostępne z (+) lub bez worków kieszeniowych.

Dowiedz się więcej o spodniach LiteWork

Spodnie FlexiWork

Kiedy zapewnienie maksymalnej swobody ruchu jest Twoim priorytetem wybierz FlexiWork. Elastyczna tkanina i dopasowany do ciała krój gwarantują pełną mobilność, a praktyczne rozwiązania jak np. zintegrowany pasek, zwiekszają funkcjonalność.

Dowiedz się więcej o spodniach FlexiWork

Spodnie RuffWork Denim

Świetne dopasowanie, wytrzymałość i wygląd prawdziwego dżinsu. Praktyczne kieszenie, wzmocnienia Cordura® 1000 i system pozycjonowania nakolanników KneeGuard Pro dla pełnej ochrony kolan w trudnych warunkach pracy. Dostępne z (+), lub bez worków kieszeniowych.

Dowiedz się więcej o spodniach RuffWork Denim

Spodnie DuraTwill 3212

Słynne, klasyczne spodnie robocze serii 3. są doceniane na całym świecie więcej niż tylko z jednego powodu. Świetnie skrojone, posiadają profilowane nogawki typu Twisted Leg oraz klin Snickers Workwear Gusset w kroku dla uzyskania maksymalnej swobody ruchu. Klasyka, na której można polegać.

Dowiedz się więcej o klasycznych spodniach serii 3.

Spodnie do prac podłogowych

Pełna funkcjonalność, której można oczekiwać od spodni serii 3, ale z dodatkowymi specjalnymi rozwiązaniami niezbędnymi dla rzemieślników pracujących długo na kolanach.

Dowiedz się więcej o spodniach do prac podłogowych

Zapytaj nas