PRAWDZIWIE TESTOWANA ODZIEŻ ROBOCZA

Snickers Workwear - Polska

Zespół ds. testów, to podstawowe źródło inspiracji dla firmy Snickers Workwear. Wskazówki ekipy testującej stawiają przed nami coraz to większe wyzwania wymagające nowych technologii i kreatywności.

 

Imagecaption=Henry Lundberg | Manager Product Management Snickers WorkwearNajnowsze techniki wymagają prób i testów. Firma Snickers Workwear współpracuje z najnowocześniejszymi laboratoriami w Europie w celu zapewnienia najwyższej jakości swoich produktów.

Ale ponad wszystko doceniamy swoją ekipę testującą, złożoną z ciężko pracujących profesjonalistów z różnych krajów, którzy oceniają naszą odzież pod względem jakości, wytrzymałości, wygody, ochrony oraz funkcjonalności. Pozwala to uzyskać informacje na temat oczekiwanych udoskonaleń i prawidłowo ocenić wyniki naszej pracy. Ekipy testujące produkty Snickers Workwear pracują w różnych sezonach i warunkach klimatycznych.

Od arktycznej zimy w Skandynawii po upały w południowej Europie. Żadnych kompromisów! Jeśli jakiekolwiek rozwiązanie wymaga zmiany – robimy to aż do uzyskania idealnego produktu. Tylko wtedy produkt może być firmowany marką Snickers Workwear.

Test crew

WYSTAWIONY NA PRÓBĘ

Rewolucyjny design, ale czy naprawdę spełni nasze oczekiwania w każdej możliwej sytuacji w trakcie pracy? Raporty z testów stanowią ostateczne źródło rzetelnych informacji. Przygotowywane przez ciężko pracujących rzemieślników, którzy naprawdę testują nasze prototypowe ubrania, dostarczając nam informacji na temat tego, co się nadaje do użycia, a co nie. To z kolei pozwala nam udoskonalić projekty, aby spełniały nasze oczekiwania. Naprawdę.

Prawdziwy protokół z testów przygotowanych przez norweskiego cieślę, który testował wczesne prototypy kurtek i spodni XTR Shield:

Uwagi: Dobre dopasowanie w pasie, ale zbyt duży rozmiar.
Rozwiązanie: Dostosowany krój i dopasowanie. Brak konieczności regulacji w pasie.

Uwagi: Zbyt sztywny materiał na kieszeniach przednich.
Rozwiązanie: Kurtka wzmocniona lżejszym materiałem Super Fabric® od tego, który zastosowano w spodniach.

Uwagi: Brak rzepu i usunąć uchwyt na kciuk w rękawach.
Rozwiązanie: Usunięto uchwyt na kciuk. Elastyczne mankiety, aby zimno nie przedostawało się do wewnątrz.

Uwagi: Podwójne kieszenie z przodu nie spełniają swojego zadania.
Rozwiązanie: Nowy  z dużymi kieszeniami na zamek błyskawiczny.

Zapytaj nas