Ubierz się właściwie

Snickers Workwear - Polska

POKONAJ ZIMNO

Ubrać się ciepło, kiedy jest zimno, to nie problem. Ale ubrać się właściwie wymaga większej uwagi. To, czego potrzebujesz to dopasowany krój, zaawansowane wentylowanie i zdolność do kontrolowania i regulowania ciepłoty Twojego ciała.

Dowiedz się więcej o odzieży zimowej

POKONAJ DESZCZ

Utrzymanie suchości i komfortu polega na wyborze odpowiedniego rodzaju odzieży przeciwdeszczowej do pracy. Jej parametry zależeć będą od rodzaju opadów, intensywności Twojej pracy oraz tego jak wiele godzin spędzasz na zewnątrz.

Dowiedz się więcej o odzieży porzeciwdeszczowej

POKONAJ WIATR

Uwaga na wiatr! Nawet w przypadku przejrzystego nieba, wiatr sprawia, że temperatura obniża się znacząco wpływając na Twój komfort i ciepłotę ciała. Dlatego ważne jest być właściwie przygotowanym na wietrzne dni.

Dowiedz się więcej o odzieży przeciwwiatrowej

POKONAJ UPAŁ

Kiedy robi się naprawdę gorąco i wilgotno, wentylacja jest kluczowa. Nasze ubrania charakteryzują się zaawansowanym krojem i wyselekcjonowanymi materiałami zapewniającymi ponadprzeciętny komfort pracy, wentylację i funkcjonalność.

Dowiedz się więcej o odzieży do pracy w wysokich temperaturach

Technologia 37.5® - optymalna oddychalność

Nowa linia odzieży roboczej oparta na technologii 37.5® może poprawić wydajność podczas pracy. Nazwa pochodzi od idealnej wilgotności względnej mikroklimatu tuż przy powierzchni skóry i idealnej temperatury wnętrza ciała przeciętnego człowieka. Najlepsi sportowcy od dawna noszą tego rodzaju ubrania. Teraz mogą wykorzystać ich właściwości również rzemieślnicy.

Dowiedz się więcej o technolgii 37.5®

Zapytaj nas