Pokonaj upał

Snickers Workwear - Polska

Aby zachować komfortowy chłód i skupienie w warunkach wysokich temperatur właściwy wybór odzieży roboczej ma duże znaczenie. Jeżli chcesz uzyskać najlepszą wydajność w pracy Twoja odzież robocza powinna być wykonana z materiałów szybkoschnących, gwarantować optymalną wentylację i nadal zapewniać właściwy poziom ochrony. Przygotuj się na gorące dni w pracy.

UBIERZ SIĘ NA UPAŁ

Upalny dzień. Czujesz jak oblewasz się potem i czekasz tylko na wiatr, który da nieco komfortowego schłodzenia. Czas obniżyć ciepło! Oto trzy kluczowe aspekty, o których należy pamiętać podczas ubierania się w gorące dni.

Wentylacja

Kiedy temperatura wzrasta, wentylacja jest kluczowa. Można ją osiągnąć na kilka sposobów np. poprzez odpowiednie zaprojektowanie odzieży roboczej albo przez funkcje jakie ona posiada. Dwa główne rozwiązania jakich używamy w naszej odzieży to technologia 37.5® zapewniająca efekt schłodzenia oraz Mechanical Air Flow™ wbudowane szczeliny wentylacyjne z tyłu kolan w niektórych modelach naszych spodni.

Materiał

Wybór materiału używanego w odzieży roboczej wpływa istotnie na poziom wygody podczas pracy. Lżejsze tkaniny oferują lepszą wentylację i szybsze wysychanie, podczas gdy np. bawełna absorbuje wilgoć i schnie wolno. Nasza kolekcja LiteWork została specjalnie opracowana z myślą o pracy w ciepłe dni - wykonana z lekkich i szybkoschnących materiałów, zapewnia znakomitą wentylację i komfort.

Ochrona

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze, również podczas cieplejszych dni w pracy. Jeśli pracujesz długo na kolanach załóż spodnie piratki zamiast krótkich spodni, przez co zapewnisz sobie odpowiednią ochronę kolan, a jednocześnie zachowasz znakomite wentylowanie. Oczywiście ochrona dotyczy również Twojej głowy - noś czapkę pracując w pełnym słońcu.

LEKKA, SZYBKOSCHNĄCA ODZIEŻ ROBOCZA

Nasza kolekcja LiteWork została specjalnie opracowana do prac w warunkach wysokich temperatur. Wykorzystuje innowacyjną technologię 37.5® zapewniającą znakomite odprowadzanie wilgoci i wentylowanie. Zaawansowana funkcjonalność i optymalnie dobrane materiały oferują komfortowe schłodzenie ciała bez względu na to, jakie są warunki pogodowe.

Dowiedz się więcej o kolekcji LiteWork

POZOSTAŃ W STREFIE KOMFORTU

Utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności podczas pracy fizycznej jest prawdziwym wyzwaniem. Wydajność i komfort pracy są bowiem ze sobą ściśle powiązane. Nosząc nasze ubrania robocze wykorzystujące technologię 37.5® możesz pozostać komfortowo schłodzony niezależnie od temperatury otoczenia.

Dowiedz się więcej o technologii 37.5®

SPODNIE PIRATKI CZY SPODNIE KRÓTKIE?

Wybierając pomiędzy piratkami i spodniami krótkimi musisz zrównoważyć potrzebę wentylacji z potrzebą ochrony kolan, którą zapewniają np. piratki. To także kwestia jakiej funkcjonalności w spodniach poszukujesz. Oczywiście liczy się również styl.

Wybierz właściwą długość

OCHROŃ SWOJĄ GŁOWĘ

Upewnij się, że zachowasz swój błyskotliwy umysł.

Unikaj przegrzania zakrywając głowę w słoneczne dni. Nasze czapki oferują świetną ochronę przed słońcem i stylowy wygląd. Idealnie nadają się również do firmowego znakowania.

Dowiedz się więcej o naszych akcesoriach

POZOSTAŃ SCHŁODZONY

Koszulka t-shirt to znakomite rozwiązanie do pracy w gorące i słoneczne dni.

Koszulki z naszego asortymentu oferują wyjątkowy komfort noszenia. Możesz wybierać spośród modeli z krótki i długimi rękawami. Znakomitą większość z nich można wykorzystać do znakowania firmowego.

Dowiedz się wiecej o naszych koszulkach

ODZIEŻ HIGH-VIS - KOLEKCJA LETNIA

Nasz asortyment odzieży High-Vis na wiosne i lato obejmuje produkty z linii AllroundWork, FlexiWork oraz LiteWork. Pośród produktów znaleźć można odblaskowe spodnie krótkie, koszulki polo oraz t-shirt. Zapewniają one widzialność a jednocześnie są lekkie i przewiewne. Zwiększ swój poziom ochrony pozostając widocznym.

Dowiedz się więcej o odzieży High-Vis

Dowiedz się więcej ↓

Oszukaj wiatr

Gdy wiatr zaczyna wiać lepiej uważaj. Bo nawet jeśli jest suchy i słoneczny dzień, wiatr sprawia, że temperatura może drastycznie i gwałtownie spaść. Jeśli jednak wybierzesz odpowiedni rodzaj nieprzewiewnej odzieży roboczej zachowasz ciepło i komfort.

Wybór zależy od tego, jak intensywnie pracujesz i jak długo pozostajesz na zewnątrz. Podczas ciężkiej pracy, oddychający materiał jest kluczowy dla potrzeb wentylowania ciała. Im dłuższa jest Twoja zmiana, tym ostrzejsze powinny być wymagania dotyczące technologii wiatroodporności stosowanej w odzieży.

Dowiedz się więcej o zabezpieczeniu przed wiatrem

Pozostań suchy podczas deszczu

Utrzymanie komfortowej suchości w deszczu, jest tym co decyduje o wyborze rodzaju odzieży przeciwdeszczowej do pracy. Wybór zależy od tego, jak intensywnie pracujesz i jak długo pracujesz w deszczu bez przerwy.

Podczas ciężkich zadań, oddychające tkaniny są kluczowe dla optymalnego wentylowania ciała. Im dłuższy jest czas Twojej pracy, tym ostrzejsze są wymagania dotyczące technologii przeciwdeszczowych stosowanych w odzieży.

Dowiedz się więcej o pozostawaniu suchym podczas deszczu

Zapytaj nas