POKONAJ ZIMĘ

Snickers Workwear - Polska

To nie sztuka ubrać się ciepło, gdy jest zimno. Ale ubrać się we właściwy sposób, to inna sprawa. Przy zwiększonej aktywności fizycznej Twoje ciało zaczyna się pocić. Kiedy tempo pracy opada, wydzielony pot zaczyna schładzać organizm i zaczynasz mieć nieprzyjemne dreszcze.To czego Ci trzeba, to zaawansowana wentylacja i możliwość kontrolowania i regulowania ciepła własnego ciała. To właśnie otrzymujesz zakładając 3 warstwy ubrań Snickers Workwear – w efekcie zapewniasz sobie doskonałą funkcjonalność i komfort pracy.

3-WARSTWY
First, second and third layer.

Pierwsza warstwa odprowadzająca wilgoć.

Bawełna nie spełnia egzaminu, ponieważ pochłania i zatrzymuje wilgoć. Bielizna Snickers Workwear to miękka i wygodna tkanina poliestrowa chroniąca ciało przed wilgocią i niską temperaturą.

Druga warstwa zapewniająca izolacje.

Ubrania te zostały opracowane w celu zapewnienia izolacji dzięki utworzeniu warstwy powietrza wokół ciała, co gwarantuje utrzymanie ciepła. Zaawansowana oferta obejmuje tkaniny typu polar, mikro polar, meszek oraz odzież pikowaną.

Trzecia warstwa zapewniająca ochronę przed wodą.

Podstawą jest ochrona przed wiatrem i wilgocią. Dlatego ubrania powinny być wodoodporne, oddychające, mocne i trwale. Jak np. nasza odzież z linii A.P.S.

MYŚL o bezpieczeństwie.

Zero_temperatures

Zapewnienie ciepła w zimne dni stanowi podstawę bezpiecznej pracy. Gdy jest Ci zimno, Twoje reakcje są spowolnione, jesteś mniej wydajny a to zwiększa ryzyko podjęcia złych decyzji. Organizm ludzki potrafi dostosować się do warunków tropikalnych, lecz nie może się zaaklimatyzować do mrozów.

Rozwiązaniem jest stała ochrona ciała dzięki właściwemu ubraniu - takim jak linia ubrań na zimną pogodę od Snickers Workwear.

KOMFORT KLIMATYCZNY.

Dzięki zaawansowanej wentylacji, można dostosować temperaturę dla uzyskania optymalnego komfortu. Zamek z przodu jest jednym ze sposobów, zamki wentylacyjne pod pachami kolejnym, tak jak możliwość regulacji dolnej części kurtki i spodni.

Pamiętaj: duża ilość ciepła ucieka przez głowę – więc noś czapkę lub kaptur.

Zapytaj nas