”Najbardziej komfortowe spodnie robocze do prac na podłodze jakie kiedykolwiek powstały”

Snickers Workwear - Polska

Było to wyzwanie, jakiego podjął się zespół projektantów i ekspertów ds. rozwoju Snickers Workwear, gdy rok temu ruszyła realizacja tego zamierzenia. Mieliśmy okazję porozmawiać z Tordem Modigiem, jedną z kilku osób testujących ubrania marki Snickers Workwear, które wzięły udział w projekcie.

TO BYŁ NAJWYŻSZY CZAS, ABY ZAPEWNIĆ SOBIE LEPSZĄ OCHRONĘ KOLAN

Tord Modig wspina się po stromej drabinie opartej o dom położony w Nacka na obrzeżach Sztokholmu. Widać jak na dłoni, że nie robi tego po raz pierwszy. Zmierza na ostatnie piętro, by położyć płytę wiórową jako podkład, a następnie solidne drewniane podłogi. Utykanie, które pojawiło się po wypadku przy pracy i złamaniu rzepki kolanowej, wreszcie zniknęło. „Pracowałem na klęczkach, jak zwykle podczas montażu podłogi. Gdy sięgnąłem po narzędzie, przeniosłem ciężar ciała na jedno kolano i usłyszałem trzask. Nakolannik przemieścił się, a moja rzepka pękła w zetknięciu z kamiennym podłożem. Wtedy zrozumiałem, że nadszedł czas, by zacząć lepiej chronić swoje kolana."

TESTOWANIE NOWEGO MODELU SPODNI

Tord czytał na Instagramie o Connym Johanssonie, który po 30 latach pracy jako monter podłóg znalazł spodnie marki Snickers Workwear stworzone specjalnie dla monterów podłóg. Wykonano je z wytrzymałej, elastycznej tkaniny z miejscem na nakolanniki, które chronią kolana, dopasowując się do ich indywidualnego kształtu. Tord skontaktował się z nim. Menedżer ds. rozwoju produktu w Snickers Workwear natknął się na ich rozmowę na Instagramie i skontaktował z Tordem, by zapytać, czy byłby zainteresowany wypróbowaniem następcy tych spodni.

„Korzystam z nich już piąty miesiąc i sądzę, że przetrwają jeszcze z 4 lub 5. Prawie nie ma śladu, że były użytkowane.”

WYGODNE I LEKKIE

“Noszę te spodnie z nowym rodzajem wzmocnień na kolanach codziennie już od 5 miesięcy. Zdumiewa mnie, jak bardzo są wygodne i lekkie, a jednocześnie na tyle wytrzymałe, by doskonale znieść pracę na kolanach przez 5 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Na stronie Snickers Workwear przeczytałem, że spodnie trzeba wymieniać co sześć miesięcy, gdy stale pracuje się w nich na podłodze. Ja korzystam z nich już piąty miesiąc i sądzę, że przetrwają jeszcze z 4 lub 5. Prawie nie ma śladu, że były użytkowane.”

ZINTEGROWANY PASEK Z ZAPIĘCIEM ZATRZASKOWYM

Tord naprawdę docenia funkcjonalność tych spodni, która czyni pracę łatwiejszą i bardziej komfortową. “Najbardziej podoba mi się wbudowany pasek zapinany na zatrzask. Szerokość można dostosowywać, nawet gdy jest zapięty. No i kieszeń na nóż, dzięki której moje najważniejsze narzędzie jest dostępne niezależnie od pozycji, w jakiej pracuję.”

TORD MODIG - SYLWETKA

Wiek: 41.
Miejsce zamieszkania: Södertälje
Monter podłóg: od 2008 r.
Specjalizacja: 90% - usługi serwisowe w nieruchomościach przeznaczonych na wynajem, wymiana podłóg i dywanów
Firma: Samozatrudnienie, Modig Golv & Fastighet

Cześć... MALIN ENOKSSON

Pięć najlepszych cech produktu?

Malin Enoksson, jedna z osób odpowiedzialnych za rozwój spodni do pracy podłogowych, wymienia ich pięć kluczowych cech:

1. Zaawansowane kieszenie nakolannikowe – wykonane z elastycznej tkaniny i wytrzymałego tworzywa Kevlar, utrzymują nakolanniki we właściwej pozycji, nawet gdy osoba, która nosi wyposażone w nie spodnie, przemieszcza się na kolanach.

2. Wszystkie funkcjonalnie zaprojektowane kieszenie! Na przykład łatwo dostępne kieszenie kaburowe z zamkami błyskawicznymi, wzmocniona kieszeń na akcesoria i nasza nowa kieszeń na nóż.

3. Przylegający do ciała krój i profilowane nogawki czynią te spodnie wygodnymi w noszeniu od samego początku. Dzięki wyprofilowaniu nogawek kieszenie przesuwają się podczas poruszania dokładnie tak, jak powinny.

4. Solidne wzmocnienia tkaniną Cordura® wokół kostek i na kieszeniach.

5. Zintegrowany, a przy tym odpinany pasek z łatwo regulowaną poliamidową sprzączką. Gwarancja doskonałego dopasowania do talii i najwyższego komfortu. W tych spodniach klękanie to niemalże przyjemność!

Dowiedz się więcej ↓

Bądź elastyczny w kolanach

Nowy faworyt! Model spodni wykorzystujący najlepsze elementy linii FlexiWork i naszych klasycznych spodni do prac podłogowych. Wyjątkowa trwałość, elastyczność i komfort połączone z zaawansowaną funkcjonalnością.

6923 Spodnie Kevlar® FlexiWork+

Zapytaj nas