Test elastyczności

Snickers Workwear - Polska

Irlandzki elektryk Liam Cunningham wykorzystuje odzież roboczą jako sposób na budowanie własnej marki. Kiedy zaangażowaliśmy go w proces rozwoju spodni 6241 Stretch AllroundWork, był zdumiony. Nie tylko ze względu na to, jak dobrze w nich wygląda, ale także ze względu na ich znakomitą elastyczność i komfort.

– Spodnie są tak gładkie, że ledwo je czuję. To prawie tak, jakby były cześcią mojego ciała - ocenia Liam.

„Początkowo obawiałem się, że wąski krój może być problemem podczas prac na strychach i w innych ciasnych miejscach. Ale jest na odwrót. Spodnie mają różne rodzaje elastycznej tkaniny w różnych miejscach, aby ułatwić ruchy. Na przykład w talii i z tyłu nóg jest użyty elastyczny 4-kierunkowo materiał, który zapewnia dodatkową swobodę ruchu.”

„Te spodnie oferują kompletność, która nie jest często spotykana”.

Ale to nie jedyny powód, dla którego stały się Twoimi ulubionymi spodniami?

„To prawda, jest coś więcej niż tylko powierzchowne podejście. Irlandzcy rzemieślnicy, zwłaszcza młodsi, nie zadowalają się odzieżą roboczą, która nie zapewnia bezpieczeństwa w miejscu pracy, ochrony i funkcjonalności. Tak samo ważny jest nowoczesny, dopasowany do ciała krój. Te spodnie oferują kompletność, której nie jest często spotykana.”

Dlaczego wygląd stał się ważny w branży, w której tak łatwo o zabrudzenie?

„W Elite Electrical używamy odzieży roboczej jako sposobu na budowanie naszej marki. Dobry wygląd stał się przewagą konkurencyjną. Te spodnie sprawiają, że wyglądam reprezentacyjnie w sposób, który sprawia, że inni rzemieślnicy pracujący na placach budów na wyspie zatrzymują się i pytają mnie, skąd je mam."

Czy powiedziałbyś, że spodnie są stylowe kosztem funkcji?

"Zupełnie nie. Wszystkie niezbędne funkcje, z których marka jest znana, są na miejscu: praktyczne wiszące worki kieszeniowe na wszystkie moje małe wkręty, kieszeń na telefon, zapięcie na nóż i ostatnie - ale nie mniej ważne - kieszenie KneeGuard Pro, utrzymujące moje nakolanniki w optymalnej pozycji dla lepszej ochrony rzepki. Bez prawidłowego umiejscowienia podkładek można zapomnieć o dobrym dniu pracy!”

„Używamy odzieży roboczej jako sposobu na budowanie naszej marki”

Kiedy mówisz o swoich ubraniach, wydaje się, że kupujesz wyłącznie odzież Snickers Workwear?

„Tak, i muszę dodać jeszcze jeden oczywisty powód - trwałość. Za 30% więcej wydanych pieniędzy, dostaję 100-200% więcej z pary spodni Snickers Workwear. Powiedziałbym, że są warte swojej ceny."

Liam Cunningham - sylwetka

Wiek: 32
Rodzina: dziewczyna i pies
Miejsce pracy: elektryk w Elite Electrical w Kildare, Irlandia.
Lata pracy: 15
Motto firmowe: “Traktować każdą pracę z troską i uwagą, jakby była pracą dla siebie samego”.

Dowiedz się więcej ↓

Dopasowane spodnie Stretch z workami kieszeniowymi

Te elastyczne spodnie mają węższe nogawki co zapewnia dopasowany, nowoczesny wygląd. Elastyczna Cordura w kolanach w połączeniu z 4-kierunkowo rozciągliwym materiałem z tyłu zapewniają znakomitą elastyczność i komfort.

6241 Spodnie Stretch AllroundWork z workami kieszeniowymi

Zapytaj nas