40 lat innowacji

Snickers Workwear - Polska

W roku 2015 obchodzimy jubileusz 40-lecia obecności Snickers Workwear na rynku. Marki, która przez lata stała się synonimem najwyższej jakości odzieży roboczej dla profesjonalistów w całej Europie.

Jubileuszowi będzie towarzyszyło wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych produktów opracowanych dla zaspokojenia potrzeb najwyższej klasy rzemieślników, m.in. np. całkowicie nowej linii odzieży Service i nakolanników D3O® Lite.

OBCHODZIMY 40 LAT INNOWACJI – PRZYGOTUJ SIĘ NA WIĘCEJ WIADOMOŚCI I PROMOCJI NIŻ KIEDYKOLWIEK.

Niepowtarzalna historia Snickers Workwear zaczęła się 40 lat temu od zaoferowania profesjonalnym rzemieślnikom wysokiej jakości odzieży do pracy. Obecny jubileusz jest kolejnym kamieniem milowym w historii innowacji Snickers Workwear.

Snickers Workwear został założony przez elektryka Matti Viio, który w 1975 roku stracił cierpliwość do słabej jakości swoich ubrań roboczych. Od tego czasu Snickers Workwear opracowuje nowatorską odzież roboczą pod kątem konkretnych potrzeb rzemieślników w zakresie bezpieczeństwa, ochrony i funkcjonalności. Wśród kluczowych innowacji, które zmieniły przemysł ubrań roboczych są worki kieszeniowe, kieszenie nakolannikowe, wielofunkcyjna kamizelka narzędziowa oraz krój 3D zastosowany w odzieży.

Obecnie, 40 lat po powstaniu, marka Snickers Workwear nadal jest synonimem niezawodnej odzieży roboczej. Służy rzemieślnikom w ponad 20 krajach.

- Jesteśmy dumni i podekscytowani rozpoczynając świętowanie rocznicy powstania Snickers Workwear. Nasza historia jest pełna przełomowych innowacji. Tym dziedzictwem zarządzamy z dużym szacunkiem. Nasz dział Badań i Rozwoju nie tylko zmienił historię, ale również poprawił warunki pracy rzemieślników poprzez opracowywanie produktów zgodnych z ich rzeczywistymi potrzebami, powiedział Fritjof Henmark, Assortment Manager Snickers Workwear.

Jubileusz 40-lecia rozpocznie się od podania do wiadomości dwóch najnowszych informacji. Pierwsza dotyczyć będzie wprowadzenia na rynek zupełnie nowego asortymentu odzieży Service o nowoczesnym kroju i dopasowaniu. W drugiej będzie mowa o najnowszych zaawansowanych nakolannikach z materiału D3O® Lite. Na jesień Snickers Workwear zaplanował jeszcze większe wydarzenie. Szczegóły zostaną podane niebawem. 

- 40 rocznica będzie się z pewnością charakteryzowała duchem innowacji Snickers Workwear. Wprowadzane produkty będą pokazywać technologiczne zaawansowanie i funkcjonalność, jak również będą podkreślać szerokość asortymentu firmowego. Czekamy z niecierpliwością na możliwość zaprezentowania naszych najważniejszych od dekady pomysłów. Bez wątpienia będziemy o wszystkim informować w odpowiednim czasie, dodał Fritjof Henmark. 

 

Opublikuj 30 stycznia 2015.

Zapytaj nas