Nakolanniki D3O® LITE

Snickers Workwear - Polska

Snickers Workwear przewodzi w zakresie niezawodnej i certyfikowanej ochrony kolan dla profesjonalnych użytkowników. Dotychczasowa oferta zaawansowanych nakolanników została poszerzona o najnowszy model 9112 D3O® LITE. 

NOWE NAKOLANNIKI D3O®Z PONADPRZECIĘTNĄ AMORTYZACJĄ I OCHRONĄ.

Innowacyjny materiał D3O® LITE łączy w sobie najwyższy poziom komfortu, amortyzacji i ochrony. Jest wyjątkowo elastyczny a zarazem mocny i odporny na przecięcia. Spełnia wymagania normy EN14404 zapewniając optymalne rozłożenie nacisku i ochronę przed rozcięciem.

Nowe nakolanniki posiadają ergonomiczny kształt formowany wtryskowo z kanalikami powietrznymi. Sprawia to, że nakolanniki doskonale dopasowują się do kolan zapewniając ich optymalne wentylowanie i polepszając komfort pracy.

- Dzięki umowie o wyłączności z firmą D3O Impact Protection możemy zaoferować naszym klientom najlepszą ochronę kolan dostępną obecnie na rynku. Większość ludzi nie uświadamia sobie, że rzemieślnicy pracując na kolanach wywieraja na nie nacisk zbliżony do obciążeń, które znoszą kolana profesjonalnych sportowców.

Dzięki naszym nowym nakolannikom 9112 D3O® LITE profesjonalni użytkownicy mogą liczyć na niezrównaną funkcjonalność, komfort i dlugotrwałą ochronę, powiedział Johan Wijkmark, Project Manager Snickers Workwear.

Tak jak wszystkie podobne nakolanniki Snickers Workwear, nowy model 9112 D3O® Lite pasuje do wszystkich spodni wyposażonych w system pozycjonowania KneeGuard™. Pozwala on użytkownikowi ustalić położenie nakolanników na właściwej wysokości względem kolan, aby zapewnić ich optymalne zabezpieczenie.

- Nawet jeśli uznamy, że zaawansowany kształt nakolanników jest bardzo istotny dla ochrony użytkownika, to system ich poprawnego pozycjonowania jest równie ważny. Dzięki systemowi KneeGuard™ Snickers Workwear można być pewnym, że nakolanniki pozostaną na swoim miejscu, dodał Johan Wijkmark.

Nakolanniki 9112 D3O® LITE produkowane są w rozmiarze uniwersalnym i pasują do wszystkich kieszeni nakolannikowych spodni Snickers Workwear. Na rynku są dostępne od marca 2015.

Więcej szczegółów o nakolannikach 9112 D3O® LITE:

• Wyjatkowo miękki a zarazem mocny i odporny na przecięcia materiał D3O® LITE zapewniający maksymalny komfort, rozłożenie nacisku i ochronę przed przecięciem
 
• Ergonomicznie zakrzywione, z kanalikami powietrznymi, dopasowujące sie do kształtu kolan zapewniają ponadprzeciętną wygodę, ochronę i wentylację
 
• Mogą być prane w temperaturze do 60 stopni - utrzymują właściwości zgodne z normą EN 14404 nawet po kilku praniach
 
• Zaawansowany kształt formowany wtryskowo, co wydłuża czas używania

• Mogą być pozycjonowane na różnych wysokościach w kieszeniach systemu KneeGuard dla uzyskania położenia dającego maksymalną ochronę

• Materiał: 100 % mieszanka polimer poliolefin

Opublikuj 26 lutego 2015.

Zapytaj nas