Snickers Workwear wprowadza elastyczne spodnie do prac podłogowych

Snickers Workwear - Polska

Wykonane z mocnej, elastycznej tkaniny Rip-Stop odpornej na rozerwanie spodnie 6923 Kevlar® FlexiWork+ zapewniają wyjątkowy komfort pracy i wytrzymałość.

OPTYMALNY KOMFORT I WYTRZYMAŁOŚĆ

Spodnie wykonane są z wytrzymałego elastycznego materiału Rip-Stop zapewniającego nie tylko ponadprzeciętny komfort, ale również wyjątkową trwałość. Aby mieć pewność, że kieszenie nakolannikowe wytrzymają kilkugodzinne dzienne obciążenia, zrobiono je z elastycznej tkaniny Armortex® wzmocnionej aramidowymi włóknami DuPontTM Kevlar®.

“Konstrukcja opiera się na kroju spodni popularnej serii 6. który, w połączeniu z miękką i elastyczną tkaniną gwarantuje znakomitą elastyczność i wygodę. Krótko mówiąć, te spodnie dopasowują się do każdego ruchu pracującego na kolanach rzemieślnika.” mówi Henry Lundberg - Sales Development Manager.

“Naszym celem było wyprodukowanie najbardziej komfortowych spodni roboczych do prac na podłodze, jakie kiedykolwiek powstały."

“Naszym celem było wyprodukowanie najbardziej komfortowych spodni roboczych do prac na podłodze, jakie kiedykolwiek powstały. Do stosowania w różnych warunkach klimatycznych, w zimnie i cieple, bez kompromisu w zakresie wytrzymałości. Sądząc po dotychczasowych opiniach, jesteśmy więcej niż zadowoleni” dodaje Henry.

Floorlayer trousers

TestOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW Z RÓŻNYCH KRAJÓW

Zwyczajowo nasze produkty są dokładnie testowane przed ich wprowadzeniem na rynek. Spodnie do prac podłogowych nie były wyjątkiem.

“Noszę te spodnie codziennie już od 5 miesięcy. Zdumiewa mnie jak bardzo są wygodne i lekkie, a jednocześnie na tyle wytrzymałe, by doskonale znieść pracę na kolanach przez 5 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.” mówi Tord Modig, jeden z testerów. Przeczytaj wywiad z Tord'em Modig'em.

New stretch floorlayer trousres

Opublikuj 22 maja 2018.

Zapytaj nas