Snickers Workwear wprowadza nowy asortyment odzieży odblaskowej

Snickers Workwear - Polska

Zachowanie stałej widzialności może być niejednokrotnie ratunkiem w niebezpiecznych warunkach pracy. Zwiększona świadomość zagrożeń zwiększyła popyt na ubrania o wysokiej widoczności.

WYSOKA WIDZIALNOŚĆ BEZ KOMPROMISU W KWESTII WYGODY

Nowości asortymentowe Snickers Workwear obejmują popularne rodziny produktowe, z których każda przeznaczona jest do wymagających warunków pracy - do wytrzymania ciężkich zadań oraz zapewnienia swobody poruszania się. 

- Przeprojektowaliśmy najpopularniejsze modele serii 6 z rodziny AllroundWork i FlexiWork na nowe spodnie i kurtki w wersjach o wysokiej widoczności, z jednoczesnym dodaniem wszystkich niezbędnych wymaganych funkcji - mówi Henry Lundberg, Sales Development Manager w Snickers Workwear.

- Wiemy, że doświadczeni użytkownicy naszych spodni roboczych docenią ochronę kolan, profilowane nogawki i doskonałe dopasowanie, zalety do których są przyzwyczajeni, teraz w wersji o wysokiej widzialności zwiększającej bezpieczeństwo podczas pracy, dodaje Henry Lundberg.

Wymagające ustawodawstwo europejskie i tendencja do większego skupienia się na warunkach pracy oznacza, że pracodawcy muszą być szczególnie uczuleni, jeśli chodzi o zapewnienie swoim pracownikom wysokiej jakości odzieży odblaskowej spełniającej nowoczesne standardy.

- Widzimy rosnącą potrzebę i świadomość pośród naszych klientów odnośnie ubrań o wysokiej widzialności, które zapewniają także ponadprzeciętny poziom wygody i funkcjonalności - cech których oczekują używając naszej odzieży, wyjaśnia Henry Lundberg.

Opublikuj 11 września 2017.

Zapytaj nas