Nowa ocieplana kurtka wodoszczelna Snickers Workwear

Snickers Workwear - Polska

Snickers Workwear wprowadza popularną kurtkę ocieplaną 1100 AllroundWork 37.5® w wersji wodoszczelnej i z kapturem. Nowy model 1102 AllroundWork 37.5® jest zaprojektowany do ochrony przed wszystkimi typami warunków pogodowych, które mogą wystąpić podczas pracy na zewnątrz.

Izolacja dla ciepła i komfortu

Kurtka 1102 jest rozwiniętą wersją modelu 1100 z takimi samymi elementami jak np. podszewka z grubej siatki 3D na plecach, która utrzymuje powietrze, aby zapewnić efektywną izolację i utrzymanie komfortowego ciepła, czy profilowane rękawy i panele elastyczne z tyłu ramion, które zapewniają maksymalną swobodę ruchu.

“Kurtka została zaprojektowana, aby zapewnić pełną ochronę przed wodą. Jej strona wewnętrzna jest całkowicie uszczelniona, dzieki zabezpieczonym szwom. Krój strony wierzchniej jest zoptymalizowany, aby uniemożliwić wnikanie wody - dotyczy to np. sposobu ułożenia kieszeni, czy wewnętrznych mankietów rękawów.”, mówi Tobias Rantzén, Assortment Manager w Snickers Workwear.

Wodoszczelny odpinany kaptur

Kurtka 1102 AllroundWork 37.5® posiada odpinany wodoszczelny kaptur dla dodatkowego zabezpieczenia podczas pracy w deszczu. Ma także wysoki kołnierz chroniący przed wiatrem, który zapewnia właściwy poziom ochrony nawet wtedy, gdy kaptur nie jest założony.

technologia 37.5® dla utrzymania komfortowego mikroklimatu

Technologia 37.5® użyta w kurtce zapewnia dodatkowy poziom wygody. Tworzy idealny dla ciała mikroklimat utrzymując właściwy poziom temperatury i wilgotności podczas pracy fizycznej.

“Technologia 37.5® znakomicie pasuje do naszej odzieży dzięki swoim właściwościom absorbcyjnym. Pozwala zachować idealną temperaturę ciała i wilgotność, zarówno podczas bardzo, jak i mniej intensywnej pracy. Innymi słowy utrzymuje użytkownika w strefie komfortu.” dodaje Tobias Rantzén, Assortment Manager w Snickers Workwear.

Opublikuj 22 października 2018.

Zapytaj nas