Najnowsza generacja spodni roboczych

Snickers Workwear - Polska

Przez ponad dwa lata Snickers Workear pracował nad największym swoim przedsięwzięciem w historii: stworzeniem zupełnie nowej generacji spodni do pracy dla profesjonalnych rzemieślników. Ich wprowadzenie na rynek oparte zostało na niezwykle precyzyjnych pracach przygotowawczych obejmujących wywiady, warsztaty i wymagające testy.

Rezultatem jest przełomowa koncepcja produktów obejmująca różne rodziny spodni, która będzie wyznaczać zupełnie nowe standardy rynkowe. Pierwszymi produktami z najnowszej serii, które trafią na rynek jesienią 2015 roku są spodnie robocze serii RuffWork i FlexiWork.

Minęło prawie dziesięć lat od momentu, kiedy Snickers Workwear zrewolucjonizował przemysł odzieżowy premierą swoich spodni roboczych 3-serii, które dziś są prawdziwymi klasykami. Obecnie firma świętuje 40 lat swojego istnienia i kolejny raz pokazuje swoją wiodącą pozycję poprzez wprowadzenie na rynek nowej generacji spodni do pracy z wieloma innowacyjnymi funkcjami. Dzięki kompleksowym studiom, dogłębnym wywiadom i warsztatom, które skutkowały zaawansowanymi pracami projektowymi i szczególnie surowym reżimem testowania produktów, zyskano przekonanie, że nowe spodnie mają dokładnie takie właściwości, jakich rzemieślnicy naprawdę chcą i potrzebują.

-"Jesteśmy niezmiernie dumni ze wszystkiego, co zostało opracowane w tych nowych spodniach. Przede wszystkim są one ponadprzeciętnie wygodne i wynoszą komfort pracy na zupełnie nowy poziom. Mają nowoczesny design i doskonałe dopasowanie zapewniające doskonałą swobodę ruchów. Dzięki wstępnie profilowanym nogawkom użytkownik może swobodnie poruszać się i zmieniać pozycję z klęczącej na stojącą ", powiedział Fritjof Henmark, Asortyment Manager Snickers Workwear.

- "Z czysto praktycznego punktu widzenia oznacza to np., że nie ma potrzeby podciągania spodni, kiedy się chce uklęknąć na jedno kolano. Nogawki po prostu podążają za ruchem w naturalny i wygodny sposób oraz zapewniają ochronę dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.", dodał Fritjof Henmark.

W nowych spodniach jest cały szereg nowych rozwiązań zwiększających komfort i funkcjonalność. Od nowych kombinacji materiałów i elastycznych tkanin do inteligentnych sposobów wentylowania i systemu KneeGuard Pro, który jest nową generacją zaawansowanej ochrony kolan Snickers Workwear.

Jedną z opinii jaką uzyskano podczas wywiadów, które Snickers Workwear przeprowadzał z rzemieślnikami było to, że wielu specjalistom trudno jest wybrać odpowiedni model spodni z ogromnej liczby dostępnych na rynku. Co więcej, okazało się, że wielu rzemieślników nie potrzebuje wszystkich zaawansowanych funkcji, które do tej pory były zawsze stosowane we wszystkich spodniach roboczych Snickers Workwear.

Dlatego też nowe spodnie do pracy mają jeszcze jedną ważną cechę: można bardzo łatwo zorientować się do jakiej rodziny należą oraz do jakich zadań są przeznaczone. Mogą być dostępne w trzech różnych wersjach z różnymi poziomami funkcjonalności, aby spełnić różne potrzeby. 

Pierwszymi wprowadzanymi na rynek rodzinami spodni są serie RuffWork i FlexiWork. Wytrzymałe spodnie RuffWork są opracowane do trudnych zadań wykonywanych w trudnych warunkach. Występują również w wersji Denim dla tych, którzy preferują dżinsowy fason. Natomiast FlexiWork to niezwykle elastyczne spodnie high-tech z materiału zapewniającego maksymalną swobodę ruchów.

- "Premiera RuffWork i FlexiWork to dopiero początek naszego największego projektu. Na wiosnę 2016 przygotowujemy kolejne rodziny produktów, dzięki czemu będziemy mogli zaoferować szeroką gamę nowej generacji spodni roboczych", powiedział Fritjof Henmark.

Osoba kontaktowa w przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji:
Fritjof Henmark, Assortment Manager Snickers Workwear
Tel.: +46 708 350 347
Email:

Opublikuj 01 września 2015.

Zapytaj nas