Snickers Workwear wprowadza ulepszoną kamizelkę narzędziową

Snickers Workwear - Polska

Nowa kamizelka narzędziowa 4250 AllroundWork Snickers Workwear zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych narzędzi zawsze, kiedy są potrzebne. Zachowując wszystkie inteligentne rozwiązania zastosowane we wcześniejszym modelu, nowa kamizelka przynosi szereg dodatkowych korzyści m.in. poprawioną wentylację i bardziej funkcjonalne rozmieszczenie kieszeni.

Snickers Workwear wprowadza do asortymentu ulepszoną wersję popularnej kamizelki narzędziowej oferującą więcej ergonomicznych rozwiązań oraz poprawioną przewiewność.

PASY NARAMIENNE I PASEK - PORAWIONA ERGONOMIA

Dla zapewnienia naprawdę wygodnego użytkowania kamizelki wiele uwagi poświęcono jej pasom naramiennym i paskowi.

“Pod względem ergonomicznym kamizelka narzędziowa nie różni się od plecaka. Zastosowaliśmy szerokie pasy naramienne, z możliwością korygowania ich dopasowania, i regulowany pasek odciążąjący ramiona.”, mówi Henry Lundberg - Sales Development Manager.

łatwy dostęp do niezbędnych akcesoriów

Kamizelka wykonana jest z mocnej, a jednocześnie wygodnej tkaniny Dobby Pro wzmocnionej nylonen. Posiada wiele praktycznych kieszeni m.in. narzędziowych, na gwoździe, kaburowych z tyłu i przodu (z pętlami narzędziowym), na piersi z mocowaniem na nóż oraz kieszeń na telefon komórkowy. Daje to użytkownikowi łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i akcesoriów.

Snickers Workwear launches new improved tool vest

PraKtYCZNA W KAŻDYM SEZONIE

Kamizelka narzędziowa może być łatwo dopasowywana do ciała poprzez wbudowany przedni ekspander. Oznacza to, że może być założona równie wygodnie na cienki t-shirt, jak i na bluzę, czy grubą kurtkę zimową.

“Zdejmowana z wieszaka kamizelka narzędziowa moze ważyć nawet 10 kg, zatem niezbędna jest łatwość jej założenia - nawet na wierzch kilku warstw odzieży. Mając to na uwadze, dodaliśmy z przodu zintegrowany ekspander - element poszerzający, dzięki któremu kamizelkę można nosić o kązdej porze roku - na koszulce, jaki na kurtce.”, dodaje Henry.

Nowa kazmizelka narzedziowa oferowana jest również w wersji odblaskowej (4230).

Opublikuj 17 maja 2018.

Zapytaj nas