Szach mat - dobra koszulA jest nie do przecenienia

Snickers Workwear - Polska

Kto powiedział, że funkcjonalność i wygoda nie mogą łączyć się z dobrym wyglądem? Wystarczy spojrzeć na nasze stylowe koszule, które można łatwo dopasować i połączyć ze spodniami roboczymi.

Nasze komfortowe koszule są tak zaprojektowane, aby pasowały do naszych rodzin odzieży roboczej. Oznacza to, że można liczyć na ten sam wysoki standard funkcjonalności i komfortu co w naszych spodniach. Nie mniej istotny jest ponadczasowy klasyczny wygląd i nowoczesne wzornictwo.

Koszula AllroundWork

Sprawdzona klasyczna koszula flanelowa ulubiona z wielu powodów. Świetne dopasowanie i wzmocniona swoboda ruchów dzięki lekko elastycznej tkaninie. Dwie kieszenie na piersi. 8507 AllroundWork.

Koszula RuffWork

Ciężka praca wymaga mocnych koszul. Nasze koszule RuffWork dysponują wzmacniającymi łatami na łokciach dla uzyskania zwiększonej trwałości. Wykonane z wygodnej flaneli, również w wersji ocieplanej, która może być noszona jako lekka kurtka. 8501 RuffWork - ocieplana i 8502 RuffWork.

Koszula LiteWork

Kiedy flanela jest za ciepła, dobrym rozwiązaniem są nasze koszule z rodziny LiteWork. Wykonane są z tkaniny wykorzystujacej technologię 37.5 ®, która pozwala na zachowanie uczucia suchości, schłodzenia i wentylowania nawet podczas intenywnych zadań lub pracy w wysokich temperaturach. 8513 LiteWork, 37.5.

Opublikuj 08 września 2016.

Zapytaj nas