Pierwsze na świecie aktywne nakolanniki

Snickers Workwear - Polska

Elastyczne podczas pracy i sztywniejące w momencie wstrząsu. Dwukrotnie trwalsze od innych nakolanników. Rewolucyjne nakolanniki 9191 XTR D3O® firmy Snickers Workwear wynoszą nowoczesne metody ochrony kolan na zupełnie nowy poziom.

DLA AKTYWNYCH RZEMIEŚLNIKÓW

Te pionierskie nakolanniki maja wyjątkową profilowaną budowę, która łączy w sobie miękką, ale jednocześnie wytrzymałą powierzchnie zewnętrzną i nowoczesny, amortyzujący wstrząsy materiał wewnętrzny D3O®. Gwarantuje to nadzwyczajną funkcjonalność oraz komfort podczas wielogodzinnej pracy na kolanach.

High-tech D3O® material. Zaawansowany technologicznie materiał D3O®
D3O® to aktywny, specjalnie opracowany materiał złożony z inteligentnych cząsteczek. Cząsteczki te płynnie reagują na Twoje ruchy, ale w momencie wstrząsu zazębiają się w celu pochłonięcia energii uderzenia.
High-frequency protection. Ochrona podczas częstego klękania
Jeśli podczas pracy spędzasz dużo czasu na kolanach i w ciągu dnia wielokrotnie klękasz, najskuteczniejszą możliwą ochronę zapewnią Ci nakolanniki 9191 XTR D3O®.
Long-lasting protection. Długotrwała ochrona 
Wytrzymały materiał D3O® spręża się bardzo powoli, dzięki czemu nakolanniki nie odkształcają się podczas wielogodzinnej i ciężkiej pracy.
Ergonomic design. Ergonomiczna konstrukcja
Kolana nie są płaskie. Dlatego nakolanniki 9191 XTR D3O® mają ergonomiczną, wyginaną konstrukcję, która obejmuje kolano, gdy klękasz.

Opublikuj 22 marca 2013.

Zapytaj nas