Nowa generacja odzieży trudnopalnej

Snickers Workwear - Polska

Snickers Workwear wprowadza nową kolekcję trudnopalnej odzieży roboczej, która sprawia, że praca rzemieślnika jest zarówno bezpieczniejsza, jak i bardziej efektywna. Wszystkie produkty oferują również taki sam komfort, jakiego oczekują użytkownicy od odzieży roboczej Snickers Workwear. W kolekcji znajdują się kurtki, spodnie, T-shirt'y oraz bielizna.

Flame resistantSnickers Workwear zawsze był w czołówce producentów zaawansowanej odzieży roboczej czego potwierdzeniem jest nowa kolekcja odzieży trudnopalnej. Ponadprzeciętna funkcjonalność, wysoki komfort i optymalny poziom ochrony zgodny ze stosownymi normami bezpieczeństwa czynią te ubrania unikatowymi na rynku.

Użyty materiał chroni uzytkownika przed gorącem i płomieniem tworząc barierę ochronną poprzez sztywnienie w momencie ekspozycji na gorąco.

Wiele z obecnie dostępnej na rynku odzieży trudnopalnej jedynie spełnia odpowiednie normy. Jednak poza tym jest ona niewygodna, utrudniająca poruszanie i mało komfortowa. Nasza nowa kolekcja odzieży trudnopalnej zapewnia ochronę przed iskrami, gorącem i płomieniami, ale również zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Wyjatkowo funkcjonalna odzież robocza po prostu ułatwia pracę, powiedziała Petra Engström, Product Manager w Snickers Workwear.

Kalesony, spodnie z i bez worków kieszeniowych, kombinezon spawalniczy, koszulki z krótkimi i długimi rękawami, kurtki z i bez podszewki, szorty i skarpety również znalazły sie w naszej nowej kolekcji. Wszystkie produkty cechuje ergonomiczny krój, który pozwala na ich swobodny ruch wraz z użytkownikiem, a specjalna konstrukcja kieszeni zapewnia ochronę przed wnikaniem iskier powstających podczas spawania. Ponieważ zastosowany materiał odprowadza wilgoć, optymalna temperatura ciała jest łatwo utrzymywana podczas pracy. Innowacyjny system ochrony kolan, w przypadku spodni, zapewnia dodatkowy komfort.

Nasi użytkownicy testowi byli bardzo pozytywnie nastawieni. Jest duże zapotrzebowanie rynkowe na odzież ochronną, która oferuje jeszcze lepszy poziom bezpieczeństwa, wyjatkową funkcjonalność i przemyślany design, powiedział Björn Kronke, Product Manager w Snickers Workwear.

Opublikuj 20 stycznia 2012.

Zapytaj nas