Szersza oferta odzieży Snickers Workwear dla kobiet

Snickers Workwear - Polska

W sezonie Jesień/Zima 2018 Snickers Workwear wprowadził do asortymentu kilka nowych modeli odzieży dla kobiet. Łącznie kolekcja zawiera teraz sześć kurtek i spodnie. Wszystkie produkty charakteryzują się komfortem, funkcjonalnością i znakomitym dopasowaniem do damskiej sylwetki.

Womens collection, insulated jacket, winter jacket, snickers workwear

"ZAUWAŻALNE" KURTKI NA KAŻDĄ POGODĘ

Kolekcja dla kobiet została uzupełniona m.in. o 3 nowe kurtki odblaskowe:

“Odzież o wysokiej widzialności jest istotną częścią ochrony osobistej podczas pracy w warunkach ograniczonej widoczności. Wykorzystaliśmy nasze najbardziej popularne kurtki odblaskowe i przystosowaliśmy je do damskiej sylwetki" mówi Tobias Rantzén, Assortment Manager Snickers Workwear.

High-vis, womens collection, snickers workwear

KURTKI NA CO DZIEŃ O ZNAKOMITYM DOPASOWANIU

1107 Kurtka Ocieplana AllroundWork 37.5® - damska jest zmodyfikowaną wersją popularnego modelu 1100 AllroundWork 37.5® dla mężczyzn. Znakomicie dopasowana, wykorzystuje technologię 37.5®, aby zapewnić ponadprzeciętny komfort podczas wykonywania prac fizycznych, dzięki tworzeniu optymalnego mikroklimatu przy skórze w zakresie temperatury i wilgotności .

“Materiały wykonane w technologii 37.5® perfekcyjnie pasują do naszej odzieży roboczej dzięki swym wysokim właściwościom absorbcyjnym. Pomagają one utrzymać idealną temperaturę ciała i wilgotność względną zarówno podczas intensywnej, jak i mniej intensywnej pracy. Innymi słowy tworzą strefę komfortu.” mówi Tobias Rantzén, Assortment Manager Snickers Workwear.

W kolekcji znalazły się ponadto kurtka soft shell i 2-warstwowa kurtka przeciwdeszczowa. 1207 Kurtka Soft Shell AllroundWork - damska jest kurtką do codziennego użytku, przeciwwiatrową i wodoodporną. Natomiast kurtka wodoszczelna 1367 AllroundWork, z klejonymi szwami, jest zaprojektowana do prac w mokrych i wietrznych warunklach.

womens collection, snickers workwear, winter jacket

ELASTYCZNE SPODNIE O DAMSKIM KROJU

Nowością są spodnie elastyczne dopasowane do damskiej sylwetki. 6701 Spodnie AllroundWork+ z workami kieszeniowymi - damskie cechują się znakomitym komfortem i funkcjonalnością.

“Jesteśmy dumni z naszych nowych elastycznych spodni damskich. Jak dotąd opinie, jakie uzyskaliśmy od specjalistek, które testowały produkt, są bardzo pozytywne. Dzięki dodaniu materiałów elastycznych w kroku i w panelach tylnych zapewniona została zarówno wygoda, jak i dopasowanie bez względu na przyjętą pozycję roboczą.” mówi Tobias Rantzén, Assortment Manager Snickers Workwear.

womens work trousers, womsne collection, snickers workwear, stretch trousers, female fit

Opublikuj 01 października 2018.

Zapytaj nas