Kto powiedzial, że nie można wybrać rodziny?

Snickers Workwear - Polska

Planowanie rodziny nie jest decyzją, którą można podjąć pochopnie. W Snickers Workwear zamiast oferować tylko pojedyncze ubrania jak w przeszłości, obecnie proponujemy całą koncepcję, od stóp do głów, w postaci rodzin produktowych: RuffWork, FlexiWork, LiteWork i AllroundWork.

Poszczególne kategorie są zoptymalizowane pod kątem dopasowania do różnego rodzaju prac, aby zapewnić każdemu rzemieślnikowi optymalną odzież roboczą zgodną z jego potrzebami

FlexiWork: Niezrównana swoboda ruchów

Elastyczność i komfort pracy na najwyższym poziomie. Zaawansowana odzież robocza, w tym nowoczesne, wykonane z rozciągliwej tkaniny, spodnie o kroju dopasowanym do sylwetki. Dla dynamicznych profesjonalistów, którzy są zawsze o krok do przodu.

AllroundWork: Gotowe na wszystko

Nowoczesne ubrania robocze łączące doskonałe dopasowanie, komfort i wytrzymałość z zaawansowaną funkcjonalnością. Idealny wybór do wykonywania codziennych zadań w różnych warunkach pracy..

LiteWork: Rześko, sucho i przewiewnie

Lekka i szybkoschnąca odzież robocza o zaawansowanym wzornictwie, wykorzystująca m.in. przełomową technologię 37.5®, zapewniającą znakomitą wentylację przy intensywnych zadaniach i w trakcie pracy w wysokich temperaturach.

RuffWork: Wzmocnione i wytrzymałe

Nowoczesna odzież robocza odporna na ciężkie warunki pracy, łącząca doskonałe dopasowanie ze wzbogaconą funkcjonalnością. Zaprojektowana dla profesjonalistów, którzy muszą polegać na swoim wyposażeniu.

Opublikuj 01 września 2016.

Zapytaj nas