Zadanie: Najwyższy poziom obsługi

Snickers Workwear - Polska

Snickers Workwear wprowadza na rynek nową linię Service - wygodną odzież o nowoczesnym wzornictwie i optymalnej funkcjonalności i dopasowaniu przeznaczoną dla pracowników szeroko pojętego sektora usług. Każdy z produktów nowej kolekcji przygotowany jest do nanoszenia oznakowania firmowego.   

NOWA LINIA SERVICE Z DOSKONAŁYM DOPASOWANIEM I NOWOCZESNYM KROJEM.

Nowy asortyment Snickers Workwear jest kierowany do różnego rodzaju specjalistów pracujących w branży transportowej, dystrybucji, usługach konserwacyjnych, montażu, przemyśle lekkim, czy też zarządzaniu obiektami.

Odzież jest wykonana z trwałej i odpornej na zabrudzenia, a jednocześnie miękkiej, rozciągliwej i łatwej w utrzymaniu tkaniny, która zapewnia długotrwały komfort. Przez długi czas zachowuje rozciągliwość oraz pierwotne barwy i kształt.

- Wiemy co jest istotne dla naszych klientów, aby jak najlepiej wykonać pracę i jak ważne jest wywieranie odpowiedniego wrażenia na klientach w sektorze usług. Mając to na uwadze stworzyliśmy linię Service, która odznacza się nowoczesnym krojem o świetnym dopasowaniu oraz optymalną funkcjonalnością, powiedziała Jenny Falk, Project Manager w Snickers Workwear.

Jedną z praktycznych cech produktów linii Service Snickers Workwear jest możliwość łatwego nanoszenia logotypów firmowych, co jest szczególnie istotne w sektorze usług. Snickers Workwear oferuje kompletny zakres usług firmowej identyfikacji m.in. spersonalizowane opakowania, zgrzewanie czy wyszywanie emblematów.

Dzięki indywidualnym opakowaniom każda osoba otrzyma odzież oznakowaną imiennie. Takie rozwiązanie ułatwia wewnętrzną dystrybucję ubrań w firmie i gwarantuje, że każdy otrzyma właściwy produkt, we właściwym rozmiarze.

- Wierzymy, że oznakowana odzież robocza, w połączeniu z profesjonalnie wykonaną pracą, daje w efekcie podwójnie pozytywny odbiór firmy pośród jej kontrahentów. Dzięki nowej linii Service nasi klienci mogą dostarczyć usługi najwyższej jakości, które zostaną lepiej zapamiętane przez ich klientów, dodała Jenny Falk.

Nowa linia Service Snickers Workwear obejmuje:

Asortyment dostępny jest od Wiosny 2015.

Opublikuj 15 marca 2015.

Zapytaj nas