Snickers Workwear poszerza swój asortyment odzieży elastycznej

Snickers Workwear - Polska

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ergonomiczną odzież roboczą oraz rosnącą popularność materiałów elastycznych, Snickers Workwear rozszerza swój asortyment o trzy nowe modele na sezon wiosna/lato 2019. Nowe artykuły, w tym dwie wersje spodni krótkich i jedna spodni długich, charakteryzują się dopasowanym, elastycznym krojem.

Nowe i poprawione materiały elastyczne

W ostatnich latach nastąpił ogromny rozwój technologii włókien rozciągliwych, co zaowocowało nowymi i ulepszonymi materiałami z mechaniczną, dwu- lub czterostronną elastycznością. Rozwój ten, napędzany w dużej mierze rosnącymi wymaganiami w branży odzieży sportowej, teraz w pełni obejmuje również wysokiej jakości odzież roboczą.

“Ludzkie ciało jest trójwymiarowe, i dzięki zastosowaniu materiałów elastycznych w połączeniu z wstępnie wyprofilowanym krojem, możemy zaoferować odzież roboczą o wyjątkowym dopasowaniu, swobodzie ruchów i komforcie ”- mówi Tobias Rantzén, menedżer d/s asortymentu Snickers Workwear. „Materiał rozciągliwy jest umieszczony w odzieży w miejscach gdzie występuje zginanie lub tam, gdzie następuje rozciąganie. Na przykład rozciągliwe panele można umieścić w rękawach, a także na lub nad kolanami, aby umożliwić rzemieślnikom swobodne poruszanie się i wykorzystanie swojej pełnej efektywności.”

Elastyczne i dopasowane

Trzy nowe modele to 6341 Spodnie Stretch AllroundWork, 6143 Spodnie krótkie Stretch AllroundWork oraz 6141 Spodnie krótkie Stretch AllroundWork z workami kieszeniowymi. Wszystkie te wersje, oparte na popularnym modelu 6241, pochodzą z opracowanej przez Snickers Workwear kolekcji Slim Fit, która zapewnia stosunkowo opięty, dopasowany krój.

“Możliwość użycia materiałów elastycznych oznacza, że możemy w razie potrzeby odzież bardziej dopasować, co skutkuje tym, że produkty mają nowocześniejszy wygląd oraz podążają za każdym Twoim ruchem, zapewniając optymalny komfort.”, mówi Tobias Rantzén.

6341 SPODNIE STRETCH AllroundWork

Dopasowane spodnie robocze z profilowanymi nogawkami, strategicznie rozmieszczonymi 4-kierunkowo rozciągliwymi panelami z tyłu oraz elastycznym klinem w kroku pozwalają na uzyskanie wyjątkowej elastyczności i komfortu. Dodatkowo spodnie są wyposażone w materiał Stretch Cordura® na kolanach, co zwiększą trwałość i swobodę ruchów.

6143 SPODNIE KRÓTKIE STRETCH AllroundWork

Dopasowane krótkie spodnie robocze. Strategicznie rozmieszczone 4-kierunkowe rozciągliwe panele z tyłu oraz elastyczny klin w kroku zapewniają ponadprzecietną elastyczność i wygodę.

6141 SPODNIE KRÓTKIE AllroundWork Z WORKAMI KIESZENIOWYMI

Wąskie szorty robocze z elastycznego materiału z workami kieszeniowymi. Strategicznie rozmieszczone 4-kierunkowe rozciągliwe panele z tyłu oraz specjalny klin w kroku zapewniają dodatkową elastyczność i komfort.

Opublikuj 01 kwietnia 2019.

Zapytaj nas