Snickers Workwear wprowadza damskie spodnie odblaskowe

Snickers Workwear - Polska

Odzież robocza wysokiej widzialności jest istotną częścią osobistego wyposażenia ochronnego, dzięki któremu ulega poprawie poziom bezpieczeństwa we mgle, zamgleniu i przy słabym oświetleniu. Snickers Workwear oferuje szeroką gamę odzieży odblaskowej na wszystkie pory roku i warunki pogodowe.

Na wiosnę/lato 2019 Snickers Workwear wprowadza na rynek pierwsze w swojej historii damskie spodnie o wysokiej widzialności: 6730 AllroundWork+ z workami kieszeniowymi, EN 20471/2.

Spodnie odblaskowe dopasowane do damskiej sylwetki

“Nasza damska odzież robocza oparta jest na sprawdzonych i popularnych modelach męskich, ale posiada krój dopasowany do kobiecej anatomii”, mówi Kicki Kemze, Pattern Designer Snickers Workwear. „Spodnie odblaskowe 6730 mają szersze biodra i węższą talię, aby zapewnić optymalne dopasowanie i ergonomię dla kobiet-rzemieślników, dzięki czemu mogą one czuć się bardziej komfortowo oraz być bardziej wydajne i bezpieczne w warunkach słabego oświetlenia.”

6730 AllroundWork+ z workami kieszeniowymi - damskie, EN 20471/2
Damskie spodnie robocze z workami kieszeniowymi, które łączą doskonałe dopasowanie i wygodę z wysoką funkcjonalnością. Zaawansowana ochrona kolan, wbudowana wentylacja i elastyczny klin w kroku i tylnym panelu zapewniają wszechstronność zastosowań. EN 20471/2. EN 14404.

Opublikuj 15 kwietnia 2019.

Zapytaj nas