Całkowicie nowa kolekcja odziezy ochronnej – od stóp do głowy

Snickers Workwear - Polska

Snickers Workwear wprowadza swoją pierwszą kolekcję certyfikowanej odzieży ochronnej. Dzięki temu, jako marka, staje się bardziej kompletnym dostawcą odzieży roboczej i ochronnej także dla zawodów, które stawiają bardzo wysokie wymagania względem finalnego produktu. Na poszczególne rynki produkty kolekcji ProtecWork będą wprowadzane stopniowo, począwszy od Q4 2018.

protecwork, protective wear, protective clothing, snickers workwear,

PROTECWORK - kompletny asortyment odzieży ochronnej

Już od premiery Snickers Workwear oferuje pełną gamę odzieży ochronnej - ubrania są przystosowane do użycia w deszczu i słońcu, upale i zimnie, zimą i latem. Odziez z kolekcji jest certyfikowana do różnych zastosowań z naciskiem na ochronę przed płomieniem, wyładowaniem ładunków elektrycznych oraz na widzialność w trudnych warunkach. Jak wynika z danych szwedzkiej Agencji Bezpieczeństwa Elektrycznego (Electrical Safety Agency) liczba zgłoszonych wypadków związanych z elektrycznością wrosła w ostatnich latach, szczgólnie w górnictwie i przemyśle, co oznacza, że nowy asortyment trafia na rynek we właściwym czasie.

“Ubrania powinny być funkcjonalne w każdych warunklach pogodowych i optymalnie dostosowane do wymagań zawodów narażonych na zwiększone ryzyko np. w energetyce, czy kolei, gdzie istotne jest całościowe dopasowanie odzieży. Znaczenie właściwego ubioru jest oczywiste - w przypadku wypadku może zredukować lub wyeliminować ryzyko powstania oparzeń, czy nawet śmierci.” mówi Per Wagnås, Menedżer d/s Operacyjnych i Odzieży Ochronnej Snickers Workwear.

protecwork, protective wear, protective clothing

65 nowych modeli

Pracownicy Snickers Workwear ciężko pracowali od czasu przejęcia w 2017 roku firmy Puvab - wiodącego producenta trwałej i wytrzymałej odzieży ochronnej. Intensywna praca pozwala teraz wprowadzić na rynek, pod marką Snickers Workwear, 65 zupełnie nowych modeli ubrań ochronnych bazujących na 30-letnim doświadczeniu Puvab i wykorzystujących innowacyjny design Snickers Workwear.

"W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem Puvab, Snickers Workwear jest teraz bardziej kompletną marką. Nasza pierwsza kolekcja jest bardzo przemyślana i nowoczesna, zaprojektowana w taki sposób, aby sprostała pracy w warunkach ryzka i zapewniała wysoki poziom ochrony w sytuacjach zagrożenia. Z nową odzieżą ochronną robimy duży krok naprzód w zakresie ergonomii i dopasowania - połączenie design'u i właściowości ochronnych jest unikalne.” dodaje Wagnås.

protectwork, protective wear, protection clothing, snickers workwear

Fakty o odzieży ochronnej Snickers Workwear:

• Wzmocnienia z materiału Kevlar® w najbardziej narażonych na zużycie miejscach, szczególnie na nogawkach i kieszeniach.
• Kieszenie rozmieszczone identycznie po obu stronach spodni - wygodne zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych.
• Kurtki ze wzmocnioną ochroną w najważniejszych miejscach.
• Wysoki stopień ochrony we wszystkich produktach.
• Ubrania przygotowane do prania w 60 stopniach i suszenia w suszarkach bębnowych - zachowują zakładany poziom ochrony i odblaskowości
• Materiały 100% inherentnie trudnopalne - utrzymują swoje właściwości przez cały okres użytkowania.

protectwork, protective wear, protection clothing, snickers workwear

Opublikuj 06 listopada 2018.

Zapytaj nas