Poczuj je na kolanach

Pierwsze na świecie zintegrowane ze spodniami, certyfikowane nakolanniki

Snickers Workwear rozwija i udoskonala odzież roboczą od 1975 r. Wprowadzamy teraz na rynek naszą kolejną innowację — pierwsze na świecie certyfikowane nakolanniki w pełni zintegrowane z najwyższej jakości spodniami stretch. Dzięki niskoprofilowym, lekkim i elastycznym nakolannikom spodnie te zapewniają swobodę ruchu i wygodę, którą zazwyczaj zapewniają tylko spodnie bez nakolanników.

Niskoprofilowa, wygodna ochrona przed skutkami uderzeń

Nasz zupełnie nowy produkt 6590 — spodnie AllroundWorks stretch z nakolannikami Capsulized™ i workami kieszeniowymi — powstał w wyniku trwającego trzy lata intensywnego procesu badawczo-rozwojowego. Produkt ten stanowi innowacyjne połączenie najnowocześniejszej technologii produkcji odzieży sportowej z naszą ugruntowaną wiedzą specjalistyczną na temat odzieży roboczej. Spodnie 6590 staną się oczywistym wyborem dla profesjonalistów, którzy są w ciągłym ruchu oraz potrzebują funkcjonalności i trwałości zapewnianej przez zintegrowane ze spodniami certyfikowane nakolanniki.

6590 Spodnie AllroundWorks stretch z nakolannikami Capsulized™ i workami kieszeniowym

Pierwsze na świecie spodnie robocze ze zintegrowanymi nakolannikami certyfikowanymi zgodnie z normą EN 14404. Te wytrzymałe i wygodne spodnie o dopasowanym kroju są przeznaczone do codziennego użytku.

Zapewniana swoboda ruchów pozwala niemal zapomnieć, że ma się na sobie nakolanniki.

Spodnie o dopasowanym kroju do codziennego użytku

Te wytrzymałe spodnie cechuje zwiększona elastyczność zapewniana przez rozciągliwy w dwóch kierunkach materiał oraz dodatkowe rozciągliwe w czterech kierunkach panele w newralgicznych punktach narażonych na naprężenia. Wzmocnione materiałem CORDURA® kieszenie na narzędzia, miarę składaną i inne akcesoria dodają trwałej funkcjonalności podczas codziennych czynności. Ponadto nasze nowe, wytrzymałe, a jednocześnie lekkie nakolanniki Capsulized™ zapewniają ergonomiczną, ochronę przez cały dzień pracy.

Certyfikat zgodności z normą EN 14404

Nasze nakolanniki Capsulized™ zapewniają certyfikowaną ochronę kolan na poziomie 1. Są one całkowicie zintegrowane, prawidłowy dobór rozmiaru i długości spodni jest zatem bardzo ważny dla właściwego ułożenia nakolanników. Aby upewnić się, że spodnie będą pasować zarówno na Ciebie, jak i do wykonywanej przez Ciebie pracy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach.

Jak powstała technologia Capsulized™

Nasze nowe nakolanniki Capsulized™ są zgrzewane ciśnieniowo w temperaturze 196°C. Na zewnątrz są pokryte wytrzymałą, elastyczną tkaniną CORDURA®. Następnie nakładana jest zapewniająca elastyczność warstwa kleju, który łączy materiał CORDURA® z pierwszą warstwą wykonaną z niebieskiej pianki o dużej gęstości. Pianka ta charakteryzuje się gęstością 110 kg/m³ w kontekście pochłaniania energii uderzenia. Następnie mamy fioletową osłonę z pochodzącej z recyklingu gumy o wysokiej gęstości, która zapewnia 238 kg/m³ ochrony przed przebiciem. Na wierzchu znajduje się komfortowa warstwa szarej pianki o dodatkowej gęstości 80 kg/m³. Wreszcie wykonana z tkaniny poliestrowej podszewka uszczelnia pozostałe warstwy na nogawkach spodni i zapewnia wygodną dla użytkownika powierzchnię .

Warstwowa technologia Capsulized™

Dzięki sześciu oddzielnym, ale współdziałającym warstwom Capsulized™ można rozproszyć energię powstającą podczas pracy na kolanach. Warstwy zewnętrzne chronią użytkownika przed twardymi powierzchniami, a warstwa wewnętrzna zapewnia mu odpowiednią wygodę.

Capsulized™. To właśnie nazywamy #InventingWorkwear.

Oferujemy profesjonalistom to, czego potrzebują, czyli trwałą i funkcjonalną odzież roboczą. Wykorzystujemy w tym celu inteligentne i przemyślane rozwiązania, ułatwiające użytkownikom naszej odzieży sprawne wykonywanie pracy. Robimy to z dbałością o bezpieczeństwo, wygodę, trwałość i aspekty ekologiczne. To właśnie nazywamy #InventingWorkwear. I to jest dokładnie to, co reprezentuje nasz nowy model 6590 Spodnie AllroundWorks stretch z nakolannikami Capsulized™ i workami kieszeniowym

Czytaj dalej