Spodnie, które pracują równie ciężko jak Ty

Ty masz zadanie do wykonania, a nasze spodnie mają wszystko, czego trzeba, aby Ci w tym pomóc: są trwałe i funkcjonalne.

Przemyślany krój

Wszystkie modele naszych spodni zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych wymaganiach stawianych przez różne zadania i warunki pracy. Są wyposażone w wiele sprytnych detali i inteligentnych rozwiązań pomagających pracownikom branży budowlanej i remontowej w radzeniu sobie w codziennych problemach.

Trwałość

Ciężka praca i jeszcze cięższe warunki są sprawdzianem trwałości odzieży roboczej. Dlatego też nasze spodnie odznaczają się trwałością obliczoną na konieczność klękania, wspinania i radzenia sobie z wszelkimi wyzwaniami w pracy. Nieważne, czy pracujesz w nieznośnym upale, na trzaskającym mrozie, czy w miejscu spływającym wodą. Odzież Snickers Workwear jest wytrzymała i trwała.

Zawsze takie były

Wymyśliliśmy nowoczesne spodnie robocze ponad 50 lat temu i stale opracowujemy je na nowo. Wykorzystujemy najnowsze technologie i łączymy je z innowacyjnymi tkaninami oraz materiałami, aby tworzyć spodnie robocze najchętniej wybierane przez specjalistów na całym świecie.