Projektowanie

Wybieramy materiały i projektujemy naszą odzież pod kątem zapewnienia jej trwałości i funkcjonalności.

Tworząc odzież roboczą, która jest odporna na codzienne zużycie i ciężką pracę, od samego początku stawiamy na ludzi, którzy noszą nasze ubrania. Projektujemy naszą odzież pod kątem jej funkcjonalności, komfortu i trwałości oraz sprawdzamy działanie i wytrzymałość zarówno konstrukcji, jak i materiałów. Promujemy modele biznesowe oparte na zasadach obiegu zamkniętego i zawsze szukamy sposobów na zwiększenie trwałości naszej odzieży.

Aby nasza odzież służyła swoim użytkownikom jeszcze dłużej, staramy się używać tylko materiałów najwyższej jakości. Chcemy również zastępować tradycyjne materiały ich ekologicznymi zamiennikami, aby jeszcze bardziej zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Aby to osiągnąć, podejmujemy następujące działania:

  • Testujemy naszą odzież w rzeczywistych warunkach wykonywania pracy.
  • Wprowadzamy przemyślane udoskonalenia.
  • Zastępujemy tradycyjne materiały ich bardziej ekologicznymi zamiennikami.
  • Wspieramy inicjatywę Better Cotton, aby przyczynić się do poprawy uprawy bawełny na całym świecie.
  • Wdrażamy modele biznesowe oparte na zasadach obiegu zamkniętego.

Zobowiązaliśmy się, ze do 2023 r. 40% pozyskiwanych przez nas włókien będą stanowiły włókna preferowane; według planów do 2030 r. ten odsetek wyniesie 70%. Aby oferować klientom odzież, która będzie służyła przez lata, dokładamy starań, aby produkty wytwarzane z włókien preferowanych odznaczały się porównywalną jakością i komfortem względem odzieży z włókien konwencjonalnych.

Więcej informacji na temat

Projektowanie

Włókna i materiały

Staramy się używać materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić większą trwałość naszej odzieży.

Projektowanie

Projektowanie pod kątem trwałości

;

Pielęgnacja

The longer our clothes last, the less environmental impact they have. Read our care tips for taking the best care of your garments to make them last as long as possible.

Read more

Czytaj dalej

Produkcja

Współpraca

;