Spraw, by Twoja odzież wierzchnia służyła dłużej

Przywróć właściwości wodoodporne starej i wysłużonej odzieży wierzchniej dzięki dodatkowi do impregnacji tkanin 9912 OrganoTex®.

Firma Snickers Workwear i szwedzka marka OrganoTex® z branży ekotechnologii wspólnie wprowadziły na rynek dodatek do impregnacji tkanin, zwiększający ich właściwości wodoodporne. Ten nowy produkt może przedłużyć trwałość wodoodpornych lub hydrofobowych właściwości odpowiedniej* odzieży.

Firma Snickers Workwear słynie z opracowywania funkcjonalnej i trwałej odzieży dla rzemieślników i rzemieślniczek na całym świecie. Długi czas eksploatacji i trwałość naszych produktów są istotne nie tylko dla naszej podstawowej działalności, lecz także dla naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Im dłużej nasza odzież służy użytkownikom, tym w mniejszym stopniu oddziałuje na środowisko.

Maria Schartau, koordynatorka ds. CSR w firmie Snickers Workwear, powiedziała „Nieustannie pracujemy na rzecz dalszego rozwoju ekologicznych praktyk w branży odzieży roboczej. Ponieważ firma OrganoTex® jest światowym liderem w dziedzinie wytwarzania niezawierających związków perfluoroalkilowych (PFAS) i biodegradowalnych środków do impregnacji tkanin, decyzja o nawiązaniu współpracy była logiczna i naturalna”.

Dodatek do impregnacji tkanin 9912 oferowany przez firmę Snickers Workwear jest dostępny w wybranych sklepach detalicznych na terenie całej Europy. Pod warunkiem starannego przestrzegania instrukcji już jedno pranie z dodatkiem tego środka przywróci właściwości wodoodporne odzieży, wydłużając tym samym czas jej eksploatacji.

*Dodatku OrganoTex® nie należy stosować do tkanin trudnopalnych lub odzieży certyfikowanej zgodnie z wymogami rozporządzenia UE 2016/425 w sprawie środków ochrony indywidualnej (kategoria III).

Instrukcje dotyczące prania

Produkty w tym artykule