Nasz najnowszy raport dotyczący zrównoważonego rozwoju

Wytrzymałe i trwałe produkty są podstawą naszych starań w zakresie zrównoważonego rozwoju, a także działalności naszej całej firmy.

To logiczne: im dłużej możemy używać odzieży roboczej, w tym mniejszym stopniu oddziałujemy na środowisko. Może to oznaczać, że krótkoterminowo sprzedamy mniej produktów, jednak uważamy, że w dalszej perspektywie czyni to nasz biznes bardziej rentownym. Wierzymy, że im bardziej zrównoważone będą nasze produkty, tym więcej osób będzie chciało je mieć. To z kolei jest korzystniejsze dla nas, naszych społeczności i całej planety.

Niezależnie od jakości naszej odzieży roboczej trwałość każdego produktu jest ograniczona przez trwałość jego najsłabszego elementu. Dlatego też intensywnie inwestujemy w opracowywanie innowacji, rozwój i testowanie naszych wyrobów, aby nigdy nie musieć rezygnować z najwyższej jakości i kwestii zrównoważonego rozwoju. Nawet jeśli zrównoważony rozwój sprowadza się w znacznej mierze do trwałości, wciąż mamy przed sobą sporo pracy. Podzieliliśmy nasze cele na trzy powiązane ze sobą obszary obejmujące nasz cały łańcuch tworzenia wartości.

Produkcja

Ściśle współpracujemy z naszymi zakładami partnerskimi, aby osiągnąć nasze cele w kwestiach społecznych i ekologicznych.

Produkty

Wytwarzamy trwałą odzież roboczą wysokiej jakości, starając się wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko.

Oddziaływanie

Staramy się stale podnosić poziom naszej odpowiedzialności za środowisko w całym łańcuchu tworzenia wartości.

Hultafors Group dotyczącego zrównoważonego rozwoju w 2021 r

Dowiedz się więcej na temat naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju z raportu Hultafors Group dotyczącego zrównoważonego rozwoju w 2021 r.